REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Młoda kobieta musi wytropić mordercę. Ten oryginalny film to niejedyna nowość Netfliksa

Początek weekendu zwiastuje porcję nowości od Netfliksa, a dziś będzie ich całkiem sporo. Do serwisu wpadł już szwedzki film "Kradzież" inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, hiszpański film romantyczny oraz zupełnie nowa animacja dla dorosłych. Jest w czym wybierać.

12.04.2024
11:33
netflix nowosci kradziez szwecja
REKLAMA

W ostatnich dniach biblioteka Netfliksa wzbogaciła się o kilka mocnych produkcji. Na początku kwietnia zadebiutował "Ripley" z Andrew Scottem w roli głównej, a także mocny serial akcji "Kanciarze", który znajduje się obecnie w TOP produkcji Netfliksa. Subskrybenci serwisu na potęgę oglądają również krwawy serial akcji "Parasyte: The Grey" oraz "Antracyt", który polecaliśmy na łamach Spider's Web. To kwestia czasu, by do najpopularniejszych tytułów trafiło również "Powanie lotu 601", oparta na faktach kolumbijska produkcja o najdłuższej trwającym uprowadzeniu samolotu. A co Netflix proponuje na piątek? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Kradzież

Szwedzki film "Kradzież" to produkcja z motywem morderstwa i poruszający dramat inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Jego główną bohaterką jest młoda kobieta ze szwedzkiej rdzennej społeczności Saamów, która postanawia wytropić mordercę w celu wyrównania osobistych rachunków.

Netflix: zwiastun filmu "Kradzież"

Między nami ściana

Do serwisu wpadnie także hiszpańska komedia romantyczna "Między nami ściana". Film skupia się na Valentinie, pianistce z głosem anioła, która zaczyna nowy rozdział w życiu. Jej nowy sąsiad David jest natomiast wynalazcą, który wprost nienawidzi hałasu, a cienka jak papier ściana sprawia, że oboje drą ze sobą koty. Okazuje się jednak, że sąsiad Valentiny może okazać się być pomocnym w spełnieniu jej marzeń.

Good Times

Komediowy serial dla dorosłych "Good Times" opowiada historię Reggiego Evansa, niezdarnego taksówkarza, który wraz z rezolutną żoną Beverly miewa rozmaite nieporozumienia i problemy wychowawcze z trójką dzieci. Koniec końców są jednak rodziną, a rodzina przecież zawsze musi się trzymać razem.

Netflix: zwiastun serialu "Good Times"

Podróż

Filipiński dramat "Podróż" to kolejna nowość Netfliksa. Wzruszająca produkcja skupia się na chorej na raka kobiecie, która odmawia leczenie. Zamiast tego bohaterka wyrusza wraz z mężem i najlepszym przyjacielem w podróż po Tasmanii, aby spełnić swoje marzenia.

Dzięciołek Woody jedzie na obóz

Ostatnią nowością na dziś jest familijna produkcja "Dzięciołek Woody jedzie na obóz". Komediowy film skupia się na tytułowym Dzięciołku Woodym, który zostaje wyrzucony z lasu i sądzi, że jego nowym domem będzie obóz Juhu. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy okazuje się, że inspekcja grozi zamknięciem obozu.

Netflix: zwiastun filmu "Dzięciołek Woody jedzie na obóz"

Amar Singh Chamkila

Bohaterem indyjskiego filmu muzycznego "Amar Singh Chamkila" jest uwielbiany przez prowincjonalny Pendżab ambitny piosenkarz. Choć mężczyzna jest cenzurowany za prowokacyjne teksty, wchodzi na sam szczyt. Okazuje się, że są tacy, którzy za wszelką cenę planują go szybko z niego zrzucić.

REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA