REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocny serial z Michelle Yeoh wśród nowości Netfliksa. Sprawdzamy dzisiejsze premiery

Dzisiejszy wieczór warto zarezerwować na seans z Netfliksem. W serwisie pojawiły się bowiem dwie wyjątkowe nowości - serial ze zdobywczynią Oscara, Michelle Yeoh, w roli głównej oraz spektakularny film w reżyserii J.A. Bayony.

04.01.2024
13:15
Mocny serial z Michelle Yeoh wśród nowości Netflix. Sprawdzamy dzisiejsze premiery
REKLAMA

Pierwszy tydzień nowego roku rozpoczął się fenomenalnie. Do tej pory na Netfliksie pojawiło się już kilka wartych uwagi nowości, w tym serialowa adaptacja książki Harlana Cobena "Już mnie nie oszukasz", produkcja biograficzna o Viki Gabor, a także polskie reality show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć". Dziś do biblioteki Netfliksa wpadną dwie mocne produkcje, które mają szansę wspiąć się na szczyt TOP najpopularniejszych produkcji serwisu. Jedną z nich jest satyryczny serial z Michelle Yeoh w roli głównej, natomiast drugą - ekscytujący i trzymający w napięciu film J.A. Bayony, reżysera takich produkcji jak "Niemożliwe" czy "Sierociniec". Zapnijcie pasy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Bracia Sun"

"Bracia Sun" to serial kryminalny z Michelle Yeoh, zdobywczynią Oscara za kreację w filmie "Wszystko wszędzie naraz", w roli głównej. Satyryczna produkcja skupia się członku tajpejskiej triady, który po ataku tajemniczego wroga na jego rodzinę wyrusza do Los Angeles. Jego celem jest ochrona upartej matki i nieświadomego młodszego brata.

Netflix: zwiastun serialu "Bracia Sun"

Śnieżne Bractwo

Hiszpański dramat "Śnieżne bractwo" w reżyserii J.A. Bayony powstał na motywach powieści "La sociedad de la nieve" autorstwa Pablo Vierciego. Akcja produkcji rozgrywa się w 1972 r., kiedy na trasie do Chile samolot z drużyną rugbystów na pokładzie rozbija się w Andach. Ci, którzy ocalali, rozpoczynają dramatyczną walkę o życie, która popchnie ich do podjęcia trudnych decyzji, by odnaleźć drogę do domu.

Netflix: zwiastun filmu "Śnieżne Bractwo"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa piszemy więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA