REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

James Gunn kasuje superbohaterów jak popadnie. Tylko jeden serial DC jest bezpieczny

James Gunn wraz z Peterem Safranem wprowadza nowe porządki w kinowym uniwersum DC. Skasowali i pozmieniali, co tylko się dało. Jedna produkcja jest jednak bezpieczna. Doczekamy się bowiem 2. sezonu serialowego spin-offu "Legionu Samobójców: The Suicide Squad". Jego twórca zdradził kiedy to mniej więcej nastąpi.

11.04.2023
10:17
james gunn dc seriale peacemaker
REKLAMA

W kinowym uniwersum DC doszło do trzęsienia ziemi. Szukając nowego sposobu na rozwijanie swoich największych franczyz szef Warner Bros. Discovery - David Zaslav - oddał władze nad superbohaterami Jamesowi Gunnowi i Peterowi Safranowi. A ci w tańcu się nie pieszczą. Pokasowali już i pozmieniali, co tylko się dało. Ba, nawet Henry'emu Cavillowi kazali ostatecznie odwiesić pelerynę Supermana.

Chociaż nikt z dotychczasowych aktorów znanych z kinowego uniwersum DC nie może czuć się bezpieczny, wiadomo, że jednak kilkoro superbohaterów się ostanie. I nie chodzi nawet o zapowiedziane już wcześniej projekty ("The Flash", "Aquaman 2", "Blue Beetle"), które mają pojawić się zanim jeszcze pierwsza faza DCU - "Gods and Monsters" - ruszy z kopyta za sprawą "Superman: Legacy" w 2025 roku.

Czytaj także:

REKLAMA

DCU - James Gunn nie rezygnuje ze spin-offu Legionu Samobójców

Jak już było wiadomo, bezpiecznie pod nowym szefostwem może czuć się Margot Robbie, do której przylgnęła łatka Harley Quinn. W końcu aktorka wcielała się w tę postać u samego Jamesa Gunna w "Legionie Samobójców: The Suicide Squad". I uniwersum tego właśnie filmu reżyser ma zamiar konsekwentnie rozwijać. Tym samym doczekamy się kontynuacji jego serialowego spin-offu - "Peacemakera".

Peacemaker: 2 sezon - James Gunn - DCU

James Gunn ostatnio nawet zdradził, kiedy możemy spodziewać się 2. sezonu "Peacemakera". Na Twitterze jeden z internautów zapytał go, czy jego realizacja wciąż jest brana pod uwagę. Reżyser odpowiedział krótko i zwięźle:

Tak, po Supermanie.

REKLAMA
Peacemaker: 2. sezon - James Gunn - DCU

Losy 2. sezonu "Peacemakera" zawisły jakiś czas temu na włosku, bo James Gunn oddał się pracy nad innymi projektami DCU - wspomnianym "Superman: Legacy" i spin-offem serialu "Waller" skupiającym się na tytułowej bohaterce.

Czytaj także recenzję pierwszego sezonu serialu "Peacemaker": "Peacemaker" to najwybitniejszy żart o "twoim starym" od czasu "American Beauty". Oceniamy serial HBO Max

Dotychczasowe odcinki serialu "Peacemaker" obejrzycie na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA