REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

„Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV” – gdzie obejrzeć dokument online? Jest już dostępny w Polsce

Niedawno swojej premiery doczekał się miniserial dokumentalny – „Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV”. Produkcja ujawnia szokujące wydarzenia, które miały miejsce za kulisami popularnych programów dziecięcej stacji Nickelodeon. Przedstawia mnóstwo kontrowersyjnych wykroczeń, których ofiarami byli młodzi aktorzy. Dokument jest obecnie szeroko komentowany w sieci. Gdzie można obejrzeć serial „Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV” online? Teraz jest to możliwe również w Polsce, a przynajmniej częściowo.

02.04.2024
15:02
Gdzie obejrzeć Quiet on Set online, Polska
REKLAMA

Tytuł wyemitowany został na kanale Investigation Discovery. Drake Bell, jedna z największych gwiazd dziecięcej stacji Nickelodeon, postanowił w końcu podzielić się swoimi traumatycznymi przeżyciami z większą publiką. 37-letni obecnie mężczyzna wyznał, że był ofiarą molestowania. Jego oprawcę, Briana Pecka, prawnie skazano w 2003 roku, jednak po dobyciu wyroku powrócił do pracy przy tworzeniu programów dla młodzieży. O haniebne czyny został oskarżony ktoś jeszcze. Wielokrotnie pada również nazwisko Dana Schneidera, szefa stacji Nickelodeon, którego to scenarzystki oskarżały o seksizm, zastraszanie oraz molestowanie. Miał on pokazywać im filmy dla dorosłych oraz zmuszać do różnych nieprzyzwoitych działań, np. robienia mu masaży.

REKLAMA

„Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV” – gdzie obejrzeć serial dokumentalny w Polsce online?

Gdy tylko dokument ujrzał w końcu światło dzienne, w Internecie zawrzało. W różnych mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się fragmenty ówczesnych produkcji stworzonych z myślą o młodszej publice. Wiele osób zwraca szczególną uwagę na co najmniej dwuznaczne sceny, które z pewnością nie powinny być kierowane do dzieci. Dopiero po latach można zauważyć, jak bardzo nieodpowiednie i często obrzydliwe były to treści. W wielu z nich udział brała m.in. Ariana Grande. Wtedy też rozpoczynała swoją karierę jako aktorka.

Oficjalny zwiastun miniserialu Quiet On Set: The Dark Side Of Kids TV 

Doczekaliśmy się także oficjalnego stanowiska Dana Schneidera, byłego producenta Nickelodeonu. W opublikowanym na YouTubie materiale mężczyzna przeprasza za swoje zachowanie na planie. Przyznał, że jego działania i wszelkie żarty były niewłaściwe. Nie zgodził się jednak z zarzutami, że część nakręconych materiałów nie była odpowiednia dla młodej widowni. Według Schneidera są to jedynie spostrzeżenia dorosłych, którzy odbierają dowcipy pisane z myślą o dzieciach w zupełnie inny sposób.

Oficjalne stanowisko Dana Schneidera, byłego producenta Nickelodeonu
REKLAMA

Miniserial dokumentalny „Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV” jeszcze do niedawna można było obejrzeć na zagranicznych platformach streamingowych Amazon Prime Video, The Roku Channel, Apple TV i Max. Nie był on jednak dostępny w Polsce. Produkcja trafiła w końcu na platformę HBO Max i polscy widzowie mogą się już zapoznać się z pierwszymi dwoma odcinkami.

Miniserial „Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV” można obejrzeć na platformie HBO Max.

Więcej o produkcjach dokumentalnych czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA