REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Holland postawił warunek twórcom Spider-Mana. Zagra w nowym filmie, jeśli go spełnią

Jeśli to się nie stanie Spider-Man "pobuja się w stronę zachodzącego słońca" - mówi Tom Holland. W niedawnym wywiadzie aktor zaznacza, że kocha postać Petera Parkera, ale wystąpi w czwartej części serii MCU tylko jeśli twórcy spełnią jeden warunek. Nie mają łatwego zadania.

07.06.2023
11:57
tom holland spider man 4 mcu
REKLAMA

Ostatni raz Spider-Mana w MCU widzieliśmy w "Bez drogi do domu". Od tamtej pory nie pojawiał się nawet gościnnie w kolejnych filmach Marvela. Jak jednak powszechnie wiadomo, prace nad czwartą częścią przygód Człowieka Pająka trwają już od dłuższego czasu (teraz wstrzymał je strajk scenarzystów). I fani z niecierpliwością jej wyczekują, bo trójka przeszła ich najśmielsze oczekiwania.

Poprzeczka zawieszona jest wyjątkowo wysoko. Po wprowadzeniu Spider-Manów w wykonaniu Tobey Maguire'a i Andrew Garfielda widzowie nie zgodzą się już na półśrodki. Jak to zwykle w przypadku sequeli bywa, oczekują, że w kolejnej odsłonie będzie jeszcze więcej, szybciej, zabawniej, bardziej widowiskowo. Twórcy muszą się więc postarać, aby przebić w jakiś sposób "Bez drogi do domu". Czy im się uda? Musi, bo inaczej Tom Holland maski Człowieka Pająka nie założy.

Czytaj także:

REKLAMA

Spider-Man 4 - Tom Holland stawia warunki

W wywiadzie dla korespondenta Yahoo Tom Holland zaznacza, że nie ma problemu z zaszufladkowaniem. Nie będzie więc narzekał, jeśli już na całe życie przylgnie do niego łatka Spider-Mana. Kiedy jednak Kevin Polowy pyta go, w którą stronę życzyłby sobie, żeby poszła seria przygód z Człowiekiem Pająka, aktor przeciąga się nieco skrępowany na krześle i odpowiada:

Nie jestem gotowy, żeby mówić o przyszłości Spider-Mana. (...) Jeśli znajdziemy sposób, aby opowiedzieć jakąś historię, która odda mu sprawiedliwość, na pewno to zrobimy. Ale jeśli nie... Jeśli nie będziemy mogli konkurować z trzecią częścią, pobuja się w stronę zachodzącego słońca.

REKLAMA
Spider-Man - Tom Holland - MCU

Spokojnie, podkreślam: Tom Holland nie żegna się w ten sposób z rolą Spider-Mana. W swojej odpowiedzi na pytanie dziennikarza zaznacza, jak bardzo kocha Człowieka Pająka. "Wszyscy o tym wiedzą, zmienił moje życie" - mówi. Do udziału w czwartej części przygód superbohatera nie będzie go pewnie trzeba długo przekonywać, o ile tylko twórcy rzeczywiście dadzą z siebie wszystko i przedstawią mu scenariusz na wysokim poziomie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA