REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD /
  4. Dzieje się
  5. Netflix

Polacy uwielbiają ten film. 2. część wreszcie trafi na Netfliksa

Z pewnością wielu z was podobał się tytuł „Teściowie”. Jego niezaprzeczalny sukces spowodował, że zaledwie 2 lata po premierze pierwszej odsłony, zdecydowano się wypuścić jej kontynuację. Czy ona również spotkała się z tak pozytywnym odbiorem widzów? Otóż tak. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu „Teściowie 2”, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już niedługo wleci on na platformę Netflix.

31.05.2024
10:37
Polski film Teściowie 2, Netflix, kiedy, komedia, czerwiec 2024
REKLAMA

Tytuł „Teściowie 2” jest bezpośrednią kontynuacją produkcji „Teściowie”, którą w 2021 roku wyreżyserował Jakub Michalczuk. Tę szalona opowieść pokochało naprawdę wielu widzów. Między innymi za to, że w bardzo sprawny sposób zwracała ona uwagę na niektóre błędne wzorce zachowań. Popularne oczywiście szczególnie wśród Polaków. „Teściowie 2” to komediowe spojrzenie na rodzinne problemy i dylematy. Tytuł ten jest również wręcz przepełniony komentarzami społecznymi czy politycznymi. Jest to dość śmiałe twórcze posunięcie, ale w ostatecznym rozrachunku sprawdziło się naprawdę dobrze. Druga część z pewnością powtórzyła niezaprzeczalny sukces pierwszej odsłony.

REKLAMA

Polski film Teściowie 2 już niedługo na Netfliksie

W filmie „Teściowie 2” młoda para, znana w pierwszej części, postanawia dać sobie drugą szansę. Wcześniej zrezygnowali ze ślubu, za który rodzice zdążyli już zapłacić i to nie mało. Po raz kolejny więc zapraszają na przyjęcie rodzinę oraz przyjaciół. Ma ono odbyć się w jednej z nadmorskich miejscowości. Wśród gości znajdują się bardzo dobrze znani już widzom Wanda (Izabela Kuna) oraz Tadeusz (Adam Woronowicz). Czy jeżeli powiem, że małżeństwo znów cały czas się kłóci i nie zgadza się ze sobą w praktycznie każdej kwestii, to będzie to jakaś nowość? Pewnie nie, a już w szczególności nie dla tych osób, które śmiały się do rozpuku jeszcze podczas seansu pierwszej filmowej odsłony. Oczywiście jest to jedynie bardzo skromny zarys całej fabuły. W filmie pojawia się o wiele więcej barwnych postaci, od których ciężko jest oderwać wzrok.

Zwiastun polskiego filmu Teściowie 2

Na swoim instagramowym profilu platforma Netflix poinformowała, że polski film „Teściowie 2” zadebiutuje tam już 12 czerwca 2024 roku. Zapowiada się zatem wciągający seans na wakacyjny czas. Miłego oglądania!

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie Netflix, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA