REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Continental" zapowiada się świetnie! Pierwszy zwiastun serialu z uniwersum Johna Wicka już w sieci

Choć "John Wick 4" nie opuścił jeszcze kin, promocja serialu z uniwersum tego cyklu właśnie wystartowała. "The Continental" zabierze nas w przeszłość i opowie historię doskonale znanego fanom serii hotelu dla zabójców. W sieci wylądował właśnie pierwszy teaser.

12.04.2023
18:28
the continental serial john wick zwiastun teaser
REKLAMA

Koncept rozwijania uniwersum Johna Wicka zrodził się już dawno - i choć długo musieliśmy czekać na pierwsze spin-offy, jeden z nich już wkrótce trafi na ekrany. Jego nadejście zapowiada opublikowany dziś teaser.

"The Continental" ponownie zabierze nas do świata zabójców, tym razem jednak cofniemy się do lat 70. Produkcja opowie nam o genezie tytułowej sieci hoteli. To właśnie one są bezpiecznym schronieniem dla wszystkich zawodowych zabójców. Historia opowiadana jest z perspektywy menadżera hotelu, młodego Winstona Scotta (Colin Woodell, w filmie grał go Ian McShane), który walczy z demonami własnej przeszłości i przejmuje władzę w budynku.

REKLAMA
The Continental - John Wick

Teaserowi jest - jak cała seria - bardzo stylowy. Nocne ujęcia tytułowego hotelu i rozległych ulic Nowego Jorku pokazują nam rzeczywistość skąpaną w blasku rozjaśnionych okien, latarni i neonów. Biorąc pod uwagę, że akcja serialu rozgrywa się 40 lat przed wydarzeniami z filmów, patrzymy na miasto stojące w obliczu kryzysu związanego ze strajkiem sanitarnym i rozpowszechnieniem przestępczości zorganizowanej. Członkowie mafii wydają się być jednymi z wielu gości Continentala, jakkolwiek muszą przestrzegać tych samych zasad, co pozostali. W hotelu wszyscy są uzbrojeni po zęby - teaser pokazuje nam zresztą pokrótce przekrój barwnych postaci. Na końcu widzimy młodego Winstona - gotowego, by przejąć to miejsce.

Czytaj także:

REKLAMA

"The Continental" powstał dla platformy Peacock i składa się z trzech epizodów. Serwis pokaże produkcję jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce zobaczymy ją natomiast na Amazon Prime Video. Premiera odbędzie się we wrześniu 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA