REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "The Palace"? Film Romana Polańskiego jest już w VOD

Najnowsza czarna komedia Romana Polańskiego, który wraz z Jerzym Skolimowskim i Ewą Piaskowską jest również odpowiedzialny za scenariusz produkcji, wpadła do VOD. Gdzie obejrzeć "The Palace"?

23.01.2024
17:27
the palace roman polanski gdzie obejrzec
REKLAMA

"The Palace" zadebiutował latem 2023 r. na festiwalu w Wenecji (poza konkursem) i nie został wtedy zbyt dobrze przyjęty przez krytyków. Produkcji towarzyszyły poza tym liczne problemy w związku z finansami, lokacjami i obsadą, a w recenzjach zastanawiano się, że można w ogóle ten film w ogóle chwalić, biorąc pod uwagę przeszłość Polańskiego i jego zszarganą reputację. Według niektórych "The Palace" to najgorszy film reżysera "Pianisty", "Chinatown" i "Dziecka Rosemary", jaki kiedykolwiek nakręcił. Teraz produkcję można obejrzeć w VOD i ocenić, czy opinie krytyków pokrywają się z recenzjami widzów.

REKLAMA

O Romanie Polańskim przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć "The Palace" w VOD?

Akcja produkcji rozgrywa się 31 grudnia 1999 roku w wystawnym zamku, który został zaprojektowany na początku XX wieku przez architekta-mistyka. Palace Hotel to miejsce położone pośrodku zaśnieżonej doliny w szwajcarskich Alpach, gdzie co roku zjeżdżają najbogatsi, ale też rozpieszczeni i złośliwi goście z całego świata. W tej gotyckiej i baśniowej atmosferze Hansueli, 50-letni dyrektor hotelu, przeprowadza pełną rygoru inspekcję personelu przed przybyciem gości na Sylwestrowy Bal i przekonuje, że końca świata nie będzie, a tłum kelnerów, tragarzy, kucharzy i recepcjonistów przygotowuje się na najbardziej wymyślne żądania ekstrawaganckich gości.

W obsadzie znaleźli się: Oliver Masucci, Fanny Ardant, John Cleese, Bronwyn James, Joaquim De Almeida, Luca Barbareschi, Milan Peschel, Fortunato Cerlino i Mickey Rourke.

REKLAMA

Film "The Palace" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+, Player, Cineman, Polsat Box Go, Rakuten oraz Play Now.

Zwiastun filmu "The Palace" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA