REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Celebrytki mają gry mobilne. The Rock ma swój własny budzik. Na Androida oraz iOS

Amerykańscy celebryci na dobre zadomowili się na rynku mobilnych gier, czerpiąc milionowe zyski z mikro-transakcji wykonywanych przez fanów. Dwayne „The Rock” Johnson poszedł inną drogą. Zamiast gier, wolał mieć budzik The Rock Clock. Zupełnie za darmo i bez żadnych reklam, ale za to taki, który postawi cię na nogi.

06.05.2016
18:54
Celebrytki mają gry mobilne. The Rock ma własny budzik
REKLAMA
REKLAMA

Po co wam nowy budzik, skoro systemowe rozwiązanie sprawdza się doskonale? Cóż, może i tak. Jestem jednak w stanie się założyć, że żaden z waszych programów do pobudki nie ma w sobie tyle testosteronu, co The Rock Clock. Myślicie, że Dwayne Johnson pozwala sobie na drzemki?

The Rock Clock to jedyna taka okazja, aby budził cię sam Dwayne Johnson.

Kulturysta, aktor i góra mięśni w jednym może śpiewać ci do ucha „Good morning sushine”, wydawać z siebie miarowe *beep* *beep* *beep*, skandować „get up, get up, get up”, szeptać „get your ass out of bed” i wiele, wiele więcej. Od aplikacji od razu bije humor i dystans, jaki ma do siebie celebryta.

Jeżeli jesteście naprawdę twardzi, możecie aktywować opcję „Rock Time”. Dzięki niej smartfon będzie was budził zawsze wtedy, gdy budzi się sam Dwayne Johnson. Ostrzeżenie - aktor i kulturysta to naprawdę ranny ptaszek. Gdyby tego było mało, The Rock codziennie posiada dla ciebie nowy przekaz filmowy, w sam raz na męskie rozpoczęcie dnia. Aktualnie filmy wideo przedstawiają aktora na planie nowego „Słonecznego Patrolu”.

REKLAMA

the rock clockThe Rock Clock służy przy okazji za bardzo prostą listę zadań, w której możemy zapisać kolejne obowiązki do wykonania oraz przypisać im daty i alarmy. Całość spaja prosta, solidna, „kamienna” szata graficzna. Warto dodać, że The Rock Clock nie posiada żadnych mikro-transakcji oraz reklam.

Humorystyczno-praktyczną aplikację The Rock Clock pobierzecie, korzystając z poniższych odnośników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA