REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazdor hitu Netfliksa jednak nie wystąpi w filmie Marvela. Kogo miał zagrać?

Jak wiele innych hollywoodzkich projektów "Thunderbolts" zostało przesunięte z powodu niedawnych strajków scenarzystów i aktorów. Nadchodzący film Marvela ma się pojawić dopiero w 2025 roku i, jak się właśnie okazało, wbrew wcześniejszym doniesieniom nie zobaczymy w nim Stevena Yeuna.

03.01.2024
12:29
tunderbolts mcu steven yeun
REKLAMA

"Thunderbolts" to 37 film MCU i 15 odsłona 5. fazy uniwersum. Opowiada o grupie antybohaterów, na którą składają się przede wszystkim postacie znane z takich tytułów jak "Ant-Man i Osa", "Czarna Wdowa", "Falcon i Zimowy Żołnierz" oraz "Captain America: Brave New World". Projekt zapowiadano już dawno temu i, jak wiadomo, zobaczymy w nim Florence Pugh, Davida Harboura, Sebastiana Stana i Wyatta Russella. W lutym tego roku pojawiła się informacja, że dołącza do nich Steven Yeun.

Steven Yeun znany jest z ról w "The Walking Dead", "Nie!" czy "Minari". Największą sławę przyniósł mu jednak serial Netfliksa "Awantura", którego był też producentem. Disney co prawda nigdy oficjalnie nie potwierdził doniesień o jego zaangażowaniu w "Thunderbolts", ale wiadomo było, że miał wcielić się w Sentry'ego - marvelowską odpowiedź na Supermana.

Więcej o MCU poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Thunderbolt - Steven Yeun opuszcza film Marvela

Powołując się na anonimowe źródła, The Hollywood Reporter podaje, że Steven Yeun postanowił projekt opuścić. Decyzję podjął jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do filmu, którego premierę początkowo wyznaczono na lipiec 2024 r. Z powodu niedawnych strajków scenarzystów i aktorów zdecydowano się ją przesunąć na lipiec 2025 r.

REKLAMA
Thunderbolts - Steven Yeun

Przywołany portal nie podaje powodów, dla których Steven Yeun zrezygnował z "Thunderbolts". Nie wiadomo też, kto miałby go zastąpić. Do tej pory ani Marvel ani sam aktor nie wydali żadnego oświadczenia w tej sprawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA