REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Hardy żegna się z Venomem? Pisze o ostatnim tańcu

Strajki scenarzystów i aktorów są już tylko wspomnieniem. Hollywood wróciło do pracy. Wznowiono więc zdjęcia do wielu wyczekiwanych tytułów. Wśród nich jest "Venom 3", który ma się pojawić na wielkich ekranach w przyszłym roku. Ostatni post Toma Hardy'ego w mediach społecznościowych wprawił jednak fanów w konsternację.

27.11.2023
9:04
venom 3 tom hardy instagram
REKLAMA

Tom Hardy wrócił już na plan "Venoma 3", z czego się bardzo cieszy. Jakiś czas temu zamieścił na swoim Instagramie fotkę, na której uśmiecha się od ucha do ucha. Co prawda obecna na zdjęciu reżyserka nie podziela jego entuzjazmu. Taką samą co aktor radochę na pewno mają jednak fani uniwersum przeciwników Spider-Mana od Sony.

"Venom" jak na razie jest najbardziej (a właściwie jedyną) udaną serią superbohaterską od Sony. Premiery trzeciej części miłośnicy uniwersum od dawna wypatrują więc z niecierpliwością. Tak było do niedawna, bo teraz pojawiły się powody do niepokoju. Wszystko przez ostatni wpis Toma Hardy'ego w mediach społecznościowych.

Więcej o filmach z serii "Venom" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Venom 3 - Tom Hardy żegna się z rolą?

Trudno sobie wyobrazić "Venoma" bez Toma Hardy'ego. Czy jednak będziemy musieli to zrobić? W poście na Instagramie aktor postanowił bowiem podziękować całej ekipie i współpracownikom za wysiłek, jaki wkładają w powstanie filmu. A swój wpis zaczyna od słów:

Ostatni taniec - na szczęście wróciliśmy do zdjęć; i chciałbym poświęcić chwilę, aby podziękować wszystkim pionom za wspólną podróż od V1 do teraz i całej naszej wspaniałej obsadzie oraz ekipie - dobrym przyjaciołom i rodzinie - przeszliśmy długą drogę - to była i wciąż jest podróż pełna zabawy, choć nie brakuje w niej ostrych zakrętów, ale nie wydają się ciężkie, kiedy kochasz, co robisz i wiesz, że masz wspaniały materiał oraz wsparcie ze wszystkich stron.

Venom 3 - Tom Hardy

Czy to pożegnanie Toma Hardy'ego z rolą Venoma? Niekoniecznie. Nie wiadomo bowiem, o co do końca aktorowi chodzi. Być może odnosi się po prostu do samej realizacji trzeciej części serii. Nie posiadamy informacji, na jakim etapie znajduje się produkcja, a przecież możliwe, że ekipie zostało tylko parę dni lub tygodni do końca zdjęć. One ruszyły tak naprawdę jeszcze w czerwcu, tylko trzeba było je przerwać ze względu na strajk aktorów.

REKLAMA
Venom 2 - Tom Hardy

Sony zresztą planuje dalej rozwijać swoje uniwersum. W samym przyszłym roku mamy dostać trzy należące do niego filmy. Prócz "Venoma 3" będzie to "Madame Webb" i "Kraven Łowca". Wytwórnia zamierza również zrealizować crossover pod postacią "Sinister Six", w którym Venom miałby się pojawić.

Premiera filmu "Venom 3": 8 listopada 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA