REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

W końcu dobra promocja Cdp.pl. Total War: Shogun 2 za mniej niż 20 PLN

Co prawda mniej o jednego grosza, za to w pełni po polsku oraz z kodem aktywacyjnym na Steam.  CDP miało już świetną ofertę na poprzednie odsłony Total War. Jeśli zdążyliście się rozprawić z Empire i Napoleonem, wiecie co robić dalej.

05.06.2013
5:24
W końcu dobra promocja Cdp.pl. Total War: Shogun 2 za mniej niż 20 PLN
REKLAMA
REKLAMA

Dlaczego warto kupić Tutal War: Shogun 2? Ponieważ Creative Assembly ani na moment nie zwalnia tempa i wciąć produkuje gry, które w najgorszym przypadku są „tylko” bardzo dobre, w najlepszym to czysty geniusz. W cenie obiadu na mieście zapewnicie sobie rozgrywkę na wiele, wiele długich godzin, w sam raz na zbliżający się sezon ogórkowy.

Shogun 2 cieszy się na ten moment oceną na poziomie 90 punktów, podglądając witrynę Metacritic. Chociaż taki wynik to marzenie wielu deweloperów, Creative Assembly ma na swoim koncie jeszcze lepsze laurki. Co takiego dobrego jest w drugim Shogunie? Po prostu wszystko, od rozwinięcia bitew morskich, przez najpiękniejszą grafikę w serii, na orientalnym i egzotycznym klimacie kończąc. Z punktu widzenia fana strategii komputerowych, gra jest warta każdych pieniędzy. Tym bardziej te skromne „dwie dyszki”.

REKLAMA

Pamiętajcie, Cyfrowy Giermasz nie potrwa w nieskończoność. Chociaż tym razem zabrakło limitu czasowego, ograniczona jest ilość cyfrowych egzemplarzy, jakie można nabyć po promocyjnej cenie. Spieszyć się, kupować i grać, grać długie miesiące. Naprawdę warto. Jeden z koronnych powodów, dla których wciąż warto mieć w domu porządny komputer, nie tylko konsolę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA