REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Wystartował Cyfrowy Giermasz w cdp.pl. Jest dobrze!

Pomysł jest prosty jak konstrukcja młotka. Oferta ma dotyczyć najróżniejszych gier w wyjątkowo okazyjnych cenach. Promocje będą ograniczone. Mówiąc prościej, kto pierwszy ten lepszy.

13.02.2013
17:56
Wystartował Cyfrowy Giermasz w cdp.pl. Jest dobrze!
REKLAMA

Na pierwszy ogień cdp.pl rzuciło cały cykl „Guild Wars”, czyli podstawkę oraz cztery dodatki legendarnej gry MMORPG. Giermaszowa przecena robi wrażenie, wynosi aż 75 %. Poza dodatkiem „Eye of the North”, fani wojowniczego tytułu z ArenaNet będą mogli ruszyć do Tyrii płacąc zaledwie 9,99 zł za bilet. Niesamodzielny pakiet, wspomniane "oko Północy", jest nawet jeszcze tańsze. Aby w nie spojrzeć wystarczy wysupłać z sakiewki niecałe 5 złotych (4.99 zł).

REKLAMA
gw2

Przypomnijmy, że historia "Guild Wars", która rozpoczęła się siedem lat temu to pasmo wielu sukcesów i nielicznych porażek. Na dodatek jest to historia, która ma swoją kontynuacje, bowiem  wydane w połowie ubiegłego roku "Guild Wars 2" ma się równie dobrze. Aktualnie GW2 jest wycenione na 9/10 w ocenie branży (metacritic.com) i równych ośmiu punktów w ocenie graczy (z niemal dwóch tysięcy opinii). Prekursor serii ma tylko nieznacznie gorszy wynik.

Jeszcze na początku stycznia Radek Zalewski z cdp.pl, nieco żartobliwie stwierdził w jednym z wywiadów, że cdp ma zamiar przejąć 90% lokalnego rynku gier, łaskawie pozostawiając marne 10% dla platformy cyfrowej dystrybucji Steam.

REKLAMA
gw3

Obserwując dynamikę z jaką cdp.pl kroczy na nowym polu (noo, może niekoniecznie nowym bo GOG.com nie wziął się znikąd), wypowiedź Zalewskiego zaczyna brzmieć całkiem poważnie. A to przecież nie koniec nowości. Poprawie funkcjonalności i sprawności ma ulec system pobierania plików, planowane jest rozwinięcie programu lojalnościowego dla klientów, pojawią się nowe modele płatności. Zapowiada się naprawdę ciekawy rok...

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA