REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Young Leosia pobiła swój rekord na Spotify. Wyprzedziła Bambi

Young Leosia pochwaliła się kolejnym sukcesem. Założycielka wytwórni Baila Ella Records wyprzedziła tym samym Bambi, swoją byłą hypemankę, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na kobiecej scenie rapowej.

16.04.2024
13:41
young leosia rekord 2 mln sluchaczy spotify
REKLAMA

W ostatnim czasie o Young Leosi było głośno za sprawą Bambi, jej byłej hypemanki. "Najmłodsza trapstar" odnosi w branży rapowej gigantyczne sukcesy, a podczas tegorocznych Popkillerów została okrzyknięta Raperką Roku. Wiadomo jednak, że (zdrowa) rywalizacja to nie wszystko - obie artystki trzymają się razem, napędzając ideę siostrzeństwa i pracując na wspólny sukces wytwórni Baila Ella Records. Sukces Young Leosi jest jednak warty odnotowania, tym bardziej, że Bambi powoli ją dogania.

REKLAMA

Young Leosia przekroczyła barierę 2 mln słuchaczy na Spotify

Young Leosia pochwaliła się na Instagram Stories, że udało jej się przekroczyć barierę 2 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify (a ten moment dokładna liczba wynosi 2,024,289). Raperka podzieliła się wyjątkową wiadomością w mediach społecznościowych i podziękowała swoim fanom:

Pierwszy raz w moim życiu przekroczyliście całe 2 mln słuchaczy na Spotify

- napisała.

Bambi nie zostaje jednak mocno w tyle - "najmłodsza trapstar" ma na swoim koncie już ponad 1,9 mln słuchaczy (dokładnie 1,977,121), co oznacza, że brakuje jej jeszcze 20 tys., by dogonić koleżankę z branży.

Young Leosia, której dyskografia ponad miesiąc temu powiększyła się o album "PG$", w ostatnim czasie wypowiadała się na temat Bambi w kontekście "industry plantów", czyli twórców, którzy zyskali popularność dzięki koneksjom w branży muzycznej czy nepotyzmowi. Kiedy "najmłodsza trapstar" została okrzyknięta "industry plantem" Young Leosi, ze względu na to, że dosyć szybko wybiła się w branży za sprawą Młodej Leokadii, raperka ostro zareagowała:

Ja to industry plant Żabsona, Bambi mój industry plant, Zuzia zaraz moim industry plantem albo Bambi. Mordy, no ku*wa, ogarnijmy się, bo można tak w nieskończoność. I to się mówi tylko dziewczynom. Nie słyszałam, żeby ktoś powiedział: "Widzieliście tego Nikosia? Na pewno industry plant Białasa, stworzył go i siedzi teraz z nim i klepie piosenki w studiu". Bo tak się nie mówi o chłopakach

- skomentowała.

Zdjęcie główne: Instagram.

REKLAMA

O Young Leosi przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA