REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Czas "Fallouta" na Amazonie się skończył? Serial daleko w tyle za największymi hitami tego tygodnia

W zwrotach akcji Amazon nie ma sobie równych. I nie mówię tylko o dostępnych na Prime Video tytułach. Na liście najchętniej oglądanych produkcji na platformie w naszym kraju też się dużo dzieje. W tym tygodniu drugi najpopularniejszy serial w historii serwisu spadł z pierwszego miejsca zestawienia. I to z hukiem, bo wylądował poza podium.

18.05.2024
10:07
maxton hall amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

Wiadomo, że popularność jest ulotna i musi kiedyś przeminąć. Od swojej premiery "Fallout" prawie nie schodził jednak z pierwszego miejsca najchętniej oglądanych tytułów na Amazon Prime Video w naszym kraju. Opuścił je tylko na chwilę, zdetronizowany przez 2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni". Teraz spadł już nawet nie na drugą, a na czwartą pozycję zestawienia.

Wiadomo było, że 2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni" będzie hitem. Sugerowała to już popularność pierwszych odcinków programu. Ku naszemu zaskoczeniu z "Falloutem" polska produkcja nie miała jednak większych szans. Użytkownicy Amazon Prime Video nie mogli się nacieszyć postapokaliptycznym serialem - na świecie w ogóle i w Polsce w szczególe. W końcu jednak połączona moc trzech nowości go zdetronizowała. Prócz rodzimego show poza podium wyrzuciło produkcję "Maxton Hall" i "Farma Clarksona".

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video króluje "Maxton Hall" (znajdziecie go TUTAJ). Serial opowiada historię uczennicy tytułowej szkoły, która przez przypadek odkrywa pewną tajemnicę. Musi z tego powodu skonfrontować się z aroganckim dziedzicem fortuny. Rozpoczynają zaciętą walkę, ale ich dyskusja niespodziewanie rozpala iskrę namiętności. Produkcja zadebiutowała w serwisie 9 maja i dopiero teraz subskrybenci oszaleli na jej punkcie.

"Maxton Hall" - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Farma Clarksona" nieco dłużej gości na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Aktualnie okupuje jej trzecie miejsce - tuż za "LOL: Kto się śmieje ostatni", a przed "Falloutem". Program powrócił na platformę z 3. sezonem co prawda już 3 maja, ale dopiero tydzień później w serwisie zadebiutowała jego druga część. Nowe odcinki ewidentnie więc podbiły zainteresowanie produkcją, kosztem serialu postapokaliptycznego.

"Fallout" może w najbliższym czasie spaść w rankingu jeszcze dalej. W mijającym tygodniu na Amazon Prime Video wjechały przecież aż dwie nowości. W czwartek na platformie zadebiutował 2. sezon serialu "Peryferia", a w piątek "Nieobliczalna". Ten ostatni tytuł ma szansę mocno zamieszać na liście. W końcu użytkownicy serwisu zazwyczaj rzucają się na premiery. A w tym wypadku kuszący jest nie tylko status świeżynki, ale też fakt, że mamy do czynienia z polskim filmem oryginalnym usługi. To thriller psychologiczny na podstawie powieści Magdaleny Stachuli.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

Poza tym warto jeszcze zwrócić uwagę na nieśmiały powrót do gry niekwestionowanego króla Amazon Prime Video. Chociaż fani za nim nie przepadają, "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" pozostaje najpopularniejszym serialem w historii platformy. Niespodziewanie, po dłuższej przerwie, ponownie pojawił się w zestawieniu najchętniej oglądanych tytułów dostępnych w serwisie w naszym kraju. Stało się to zapewne za sprawą udostępnionego chwilę temu zwiastuna 2. sezonu, który zbliża się wielkimi krokami.

Polscy użytkownicy Amazon Prime Video bardzo wcześnie zaczęli powtórki (lub zapoznawanie się) pierwszych odcinków "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy". Z tego względu możemy podejrzewać, że im będziemy bliżej premiery 2. sezonu, tym popularność serialu w naszym kraju będzie rosnąć. Na razie produkcja wlecze się gdzieś w ogonie zestawienia najchętniej oglądanych tytułów.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: 2. sezon - Amazon Prime Video
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze w tym tygodniu:

 1. Maxton Hall
 2. LOL: Kto się śmieje ostatni
 3. Farma Clarksona
 4. Fallout
 5. Na samą myśl o tobie
 6. Bilet do raju
 7. Ostatni samotnik
 8. Córka króla moczarów
 9. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 10. Reacher
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA