REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Amazon to królestwo kina akcji. Użytkownicy platformy uwielbiają rozpierduchę

"Reacher" rządzi na Amazon Prime Video. Czas jego panowania na liście najpopularniejszych tytułów na platformie dobiega jednak końca. Może go zastąpić zmierzający do serwisu serial akcji. Dlaczego? Bo użytkownicy usługi uwielbiają rozpierduchę.

20.01.2024
9:11
amazon prime video filmy akcji najpopularniejsze
REKLAMA

Mamy to! Finał 2. sezonu "Reachera" już za nami. Jego ostatni odcinek zadebiutował na Amazon Prime Video w miniony piątek. Serial na razie jeszcze wciąż okupuje pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Otwartym jednak pozostają pytania kto i kiedy odbierze mu koronę króla serwisu, którą cieszył się przez cały czas swojego trwania. Paru pretendentów zaraz się znajdzie, bo przecież premiera nowego serialu usługi "Expats" z Nicole Kidman już 26 stycznia. Tydzień później ma natomiast zadebiutować "Pan i pani Smith" z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine.

Chociaż "Expats" również zapowiada się wyśmienicie, to jednak "Pan i pani Smith" ma większą szansę stać się kolejnym hitem Amazon Prime Video. To w końcu serial akcji, a użytkownicy platformy ponad wszystko cenią sobie właśnie kino napędzane adrenaliną. Żeby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na listę najpopularniejszych tytułów w serwisie z tego tygodnia.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy?

OK, użytkownicy Amazon Prime Video wciąż jeszcze zachwycają się niedawną czarną komedią platformy. Razem z Barrym Koeghanem ciągle zjadają bogaczy i tańczą w rytm Murder on the Dancefloor. "Saltburn" zajmuje aktualnie trzecie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie. Znajduje się jednak między dwoma filmami akcji.

Kandahar - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Tuż za domagającym się sprawiedliwości Jacku Reacherze w zestawieniu znalazł się "Kandahar", w którym zamęt sieje Gerard Butler. Gwiazdor wciela się w agenta CIA uwięzionego na Bliskim Wschodzie. Jego misję przerywa bowiem wyciek danych. Musi więc przedrzeć się przez kolejne tabuny wrogów do punktu ewakuacyjnego w tytułowym mieście.

O ile Gerard Butler dobrze wie, co robi i potrafi uwieść spragnionych adrenaliny widzów, o tyle Kaley Cuoco w roli heroiny kina akcji już w ogóle sobie nie radzi. A to właśnie sensacyjna komedia z jej udziałem znajduje się aktualnie na czwartym miejscu listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Widać jednak, że "Zabójcza gra" widzów powoli nudzi. W końcu zaraz po swojej niedawnej premierze zajmowała wyższą pozycję.

Zabójcza gra - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Użytkowników Amazon Prime Video nie można długo zwodzić tak tandetnymi komediami akcji, jak właśnie "Zabójcza gra". To są przecież starzy wyjadacze. Szkolili się wraz z "Johnem Wickiem", którego wszystkie części i spin off "The Continental" jednocześnie (i bardzo długo) gościły na liście najpopularniejszych tytułów platformy. Oni wiedzą co dobre. Dlatego w zestawieniu z tego tygodnia "Wiking" gości na piątym miejscu - trzy pozycje przed idiotycznie przesadzonym "Ambulansem" Michaela Baya.

Więcej o "Zabójczej grze" dowiesz się z naszej recenzji: Użytkownicy Amazona pokochali nową komedię akcji. Jest okropna

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu:

 1. Reacher
 2. Kandahar
 3. Saltburn
 4. Zabójcza gra
 5. Wiking
 6. Wróg
 7. Ambulans
 8. Jurassic World Dominion
 9. Różyczka 2
 10. Fear the Walking Dead
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA