REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Co obejrzeć w Prime Video? Oto 5 mocnych propozycji na weekend

Widzowie rzucili się na najnowszy sezon serialu "The Boys", co wcale nie oznacza, że to jedyna propozycja do obejrzenia w weekend na platformie Prime Video. Oprócz kontynuacji uwielbianej produkcji wybraliśmy jeszcze inne tytuły, na które warto rzucić okiem - oto 5 najlepszych.

14.06.2024
14:32
prime video top co obejrzec the boys
REKLAMA

Zbliża się upragniony weekend, a wraz z nim - nasze propozycje, które oszczędzą wam przeklikiwania tytułów w serwisie Prime Video i pomogą wybrać to, na co warto rzucić okiem. Obecnie na platformie króluje kilka głośnych produkcji, m.in. film "Dżentelmeni" Guya Ritchiego, 1. sezon hitowego serialu "Fallout" (pisaliśmy o nim więcej tutaj) czy polski kryminał "Nieobliczalna", który od jakiegoś czasu nie schodzi z TOP-ki serwisu. Co jeszcze warto obejrzeć? Podpowiadamy.

REKLAMA

Spis treści:

Prime Video: co obejrzeć? TOP 5 produkcji: The Boys: sezon 4.

Najnowszy sezon "The Boys" będzie składał się z 8 odcinków, a pierwsze 3 zadebiutują na platformie Amazon Prime Video już 13 czerwca. Pozostałe będą ukazywać się co tydzień - 20, 27, 4, 11 oraz 28 czerwca. Kolejna odsłona produkcji śledzi losy Victorii Neuman, która jest bliżej Białego Domu niż kiedykolwiek, a mimo to wciąż znajduje się pod butem umacniającego swoją władzę Homelandera. Tymczasem Butcher, któremu zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia, traci syna Bekki oraz swoją pozycję lidera. Będzie musiał ponadto zmierzyć się z niezadowoleniem reszty ekipy, która ma dość jego kłamstw. Mimo przeszkód, wszyscy będą musieli odłożyć swoje wątpliwości na bok i znaleźć sposób, by ze sobą współpracować, ponieważ stawka jest wyższa niż kiedykolwiek.

"The Boys": sezon 4. - zwiastun

Pierwsza klasa

"Pierwsza klasa" to produkcja dla miłośników komedii romantycznych w reżyserii Carlsona Younga, która skupia się na Anie (Camila Mendes), ambitnej stażystce w domu aukcyjnym. Kiedy szefowa niespodziewanie wysyła ją do Londynu, okazuje się, że przypadkiem przypadło jej miejsce w pierwszej klasie, gdzie poznaje tam przystojnego i zamożnego Williama (Archie Renaux). Nieplanowane spotkanie sprawia, że dziewczyna postanawia pozostać w świecie fantazji nieco dłużej. To propozycja dla tych, którzy szukają lekkich produkcji na weekend.

Czas gniewu

Jedną ze świeżych produkcji w Prime Video jest również film "Czas gniewu". Akcja produkcji rozgrywa się w Irlandii Północnej w 1975 r. i skupia się na uciekającym przed brytyjskim wojskiem członku IRA Michaelu (Colin Morgan). Mężczyzna, ryzykując wszystko, wychodzi z ukrycia, by towarzyszyć ciężarnej żonie podczas porodu. Oboje wpadają jednak w zasadzkę, w efekcie której ginie ukochana Michaela, a on sam decyduje się na ucieczkę. Z traumą po tym wydarzeniu mierzy się strzelec wyborowy Henry (Aml Ameen). Chcąc uniknąć kary, przyjmuje ofertę Hollanda (Mark Strong), który werbuje go do tajnej jednostki. Podczas gdy wojskowy oczekuje na dalsze misje w Londynie, podąża za nim żądny zemsty za śmierć żony Michael.

Gniew matki

"Gniew matki" to produkcja z Hilary Swank, Olivia Cooke i Jack Reynor w rolach głównych. Fabuła skupia się na zdesperowanej matce, która po morderstwie syna poprzysięga zemstę. Kobieta zawiera sojusz z jego byłą dziewczyną i z biegiem czasu okaże się, że ich skomplikowana relacja może okazać się kluczem do rozwiązania zagadki.

O produkcjach Prime Video czytaj w Spider's Web:

Wilk

"Wilk" zniknie z serwisu "Prime Video" już 17 czerwca, co oznacza, że to właściwie ostatni moment by obejrzeć produkcję z Georgem MacKayem i Lily-Rose Depp w rolach głównych. Fabuła skupia się na Jacobie, który wierzy, że jest wilkiem - i nie jest on jedyny w swoich przekonaniach. Chłopak trafia do ośrodka, w którym poznaje inne osoby leczone z tzw. dysforii gatunkowej, które wierzą, że są zwierzętami. Podczas gdy okazuje się, że terapia wcale na Jacoba nie działa, bohater poznaje dziewczynę, która wierzy, że jest kocicą. Pacjentów kliniki zaczyna łączyć tym samym niezwykła relacja.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA