REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Głośny serial fantasy powraca na Prime Video. Przed premierą Amazon przekazał fanom dobrą wiadomość

W piątek, 1 września na Amazon Prime Video wjechał 2. sezon hitowego serialu fantasy, o którym platforma myślała w kategoriach własnej "Gry o tron". Nowe odcinki "Koła czasu" już szykują się do wspinaczki po kolejnych szczeblach listy najpopularniejszych tytułów platformy dostępnych w Polsce.

02.09.2023
12:12
koło czasu 2 sezon amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

Widzieliśmy to wielokrotnie. Na Amazon Prime Video wjeżdża jakaś nowość, Polscy użytkownicy się na nią rzucają i wynoszą na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Tyczy się to zarówno produkcji dopiero debiutujących, jak i tych powracających. W końcu przez ostatnie tygodnie czołówkę zestawienia okupował 2. sezon "Tego lata stałam się piękna".

Finał nowej odsłony przygód nastoletniej Belly zadebiutował na Amazon Prime Video już jakiś czas temu, więc serial powoli przechodzi na dalsze miejsca listy. Aktualnie znajduje się na trzeciej pozycji, a wyprzedzają go "Schronienie" na podstawie prozy Harlana Cobena i świetne "Wszystkie kwiaty Alice Hart". Na podium zestawienia zaraz dojdzie jednak do przetasowań, bo w przypadku "Koła czasu" na subksrybentów zadziała nie tylko efekt świeżynki, ale też fakt, że nie mówimy tu o pierwszym z brzegu serialu platformy.

Czytaj także:

REKLAMA

Koło czasu - 2. sezon serialu już na Amazon Prime Video

Pierwszy sezon "Koła czasu" zadebiutował na Prime Video jeszcze w listopadzie 2021 roku. Były to czasy, kiedy tak Amazon, jak i inni nadawcy uparcie szukali swojej "Gry o tron" - długo trwającego serialu fantasy, o którym mówiliby wszyscy. Już wcześniej próbował uszczknąć sobie tortu upieczonego przez HBO za sprawą "Carnival Row". Niezbyt się to udało i produkcja zakończyła się na 2. sezonie.

"Koło czasu" to adaptacji sagi fantasy autorstwa Roberta Jordana. Fabuła skupia się na losach Moiraine - przywódczyni organizacji kobiet o magicznych zdolnościach, która wybiera pięć młodych osób, licząc, że wśród nich znajdzie się wybraniec predestynowany do ocalenia świata. Pierwszy sezon produkcji Amazona cieszył się pozytywnymi opiniami krytyków i wystarczającą popularnością wśród użytkowników Prime Video, aby na pewno nie podzielić losów "Carnival Row".

Koło czasu: 2. sezon - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Jeszcze w lipcu, jakieś dwa miesiące przed premierą 2. sezonu, Amazon zdecydował się zamówić 3. odsłonę "Koła czasu". Platforma jest więc przekonana, że ma w rękach pewny hit. I sądząc po pierwszych opiniach na temat nowych odcinków, które są niewiele (a praktycznie w ogóle, bo w przypadku Rotten Tomatoes mówimy o 1 proc. pozytywnych opinii mniej) gorsze od tych, towarzyszących poprzedniemu sezonowi.

Na ten moment użytkownicy Amazon Prime Video mogą obejrzeć trzy pierwsze odcinki 2. sezonu "Koła czasu". Kolejne będą pojawiać się co tydzień, a będzie ich łącznie osiem. Możemy więc być pewni, że gdy tylko serial wdrapie się na listę najpopularniejszych tytułów platformy, to nie opuści jej przez kilka następnych tygodni.

Amazon Prime Video - top najpopularniejszych tytułów tego tygodnia

REKLAMA
 1. Wszystkie kwiaty Alice Hart
 2. Schronienie
 3. Tego lata stałam się piękna
 4. Naśladowca
 5. Poker Face
 6. Nie czas umierać
 7. Dobry omen
 8. Jack Ryan
 9. Red, White & Royal Blue
 10. Moja wina

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA