REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Geralt w porażająco niskiej cenie + Wiedźmin: Racja stanu gratis

Kolejny dzień, kolejna promocja na Wiedźmina. Tym razem pod młotek trafiła część pierwsza, z komiksem dodawanym za friko do każdego zakupionego egzemplarza.

08.04.2013
16:30
Geralt w porażająco niskiej cenie + Wiedźmin: Racja stanu gratis
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich dniach miał miejsce prawdziwy natłok promocji na wiedźmińskie tytuły. Czuć w kościach, że zakończenie komputerowej trylogii zmierza do nas wielkimi krokami. Cdp.pl bez wytchnienia stara się powiększyć bazę fanów przed premierą trzeciej części. Tym razem rodzimy dystrybutor proponuję powrót do korzeni najgłośniejszego polskiego tytułu. Pierwszy Wiedźmin jest do zgarnięcia za raptem 15 złotych. W cenie paczki papierosów i biletu ulgowego wchodzą zarówno gra, jak i komiks, pobieranie drogą internetową.

Oferowana gra komputerowa została dopakowana do Edycji Rozszerzonej. Mamy więc serię łatek, nowe zadania, nowe postacie, wszystko ma się lśnić i błyszczeć. Komiks to z kolei dzieło Gałka, Klimka i Pollera, zmajstrowany na naprawdę wysokim poziomie. „Wiedźmin: Racja Stanu” jest typową powieścią detektywistyczną, przywołującą na myśl pierwsze opowiadanie o Geralcie Sapkowskiego. Mamy więc zlecenie, które okazuje się być bardziej skomplikowane, niż początkowo może się to wydawać. Mamy nieoczekiwane zwroty akcji, sprawcę, który do samego końca stoi pod znakiem zapytania, potyczkę z liszem oraz tradycyjnie kobiece krągłości, których w uniwersum Wiedźmina oczywiście nie mogło zabraknąć.

REKLAMA
w2

Jeżeli skorzystacie z promocji cdp.pl, nie panikujcie, kiedy na swojej wirtualnej półce nie zobaczycie komiksu. „Racja stanu” z automatu znajdzie się tam po zakończeniu promocji. No właśnie – czas. Ten nie jest waszym sojusznikiem, ponieważ promocja kończy się we wtorek, o godzinie 12:00. Jeżeli ktoś przespał ostatnie 6 lat w bunkrze przeciwatomowym i z komputerowymi przygodami Geralta nie miał jeszcze styczności – ciężko o lepszą promocję.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA