REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Bagiński i „The Medium”: studio Platige Image pokazało aktorski zwiastun polskiej gry. To horror

Na koniec stycznia zaplanowano premierę najnowszej gry krakowskiego studia Bloober Team. Do sieci trafił właśnie zwiastun „The Medium” przygotowany przez Platige Image przy współpracy z Tomaszem Bagińskim i Pawłem Maśloną.

14.01.2021
19:55
gra the medium platige image zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

28 stycznia 2021 roku — na ten dzień zaplanowano debiut nowej polskiej gry (na PC i Xbox Series X/S) pt. „The Medium”. Za tytuł odpowiada prestiżowe studio Bloober Team, które ma na koncie takie gry jak m.in. „Blair Witch” (2019), „A-men” (2012) i „Layers of Fear” (2016).

Platige Image: zwiastun live-action

Dziś do sieci trafił zwiastun live-action wyprodukowany przez Platige Image. Za projekt odpowiadają m.in. nominowany do Oscara za „Katedrę” Tomasz Bagiński (producent kreatywny) i autor obsypanego nagrodami „Ataku paniki”, Paweł Maślona (reżyser i scenarzysta).

Jak prezentuje się trailer „The Medium” w wersji aktorskiej? Sami oceńcie:

„The Medium” — co to za gra?

Nowy produkt krakowskiego studia Bloober Team to survival-horror, w którym gracz (z perspektywy trzeciej osoby) wcieli się w Marianne, czyli tytułową medium. Wraz z bohaterką gracz stanie przed zadaniem rozwikłania tajemniczej śmierci niewinnego dziecka, a w śledztwie niezbędne okażą się kontakty z zaświatami. Gra „The Medium” jest inspirowana popularną serią „Silent Hill” (za ścieżkę dźwiękową odpowiada japoński kompozytor Akira Yamaoka, autor soundtracków do wspomnianej serii).

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Facebook.com/BlooberTeam

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA