REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Film sci-fi z Adamem Sandlerem i kultowy horror wpadły na Netfliksa. To chyba rekord nowości

Wiosennej pogody na próżno jeszcze szukać, dlatego Netflix zadbał o swoich widzów, by nie popadli w marazm, przygotowując długą listę piątkowych nowości. Do serwisu wpadł już "Astronauta", czyli film science fiction z Adamem Sandlerem i Carey Mulligan, długo wyczekiwana kontynuacja młodzieżowego serialu, kultowy film "Gothika" z Halle Berry i Robertem Downeyem Jr. i wiele innych.

01.03.2024
10:32
nowosci netflix piatek astronauta adam sandler
REKLAMA

Dziś oficjalnie żegnamy luty. Co to był za miesiąc! Nie brakowało walentynkowych, romantycznych produkcji, takich jak "Jeden dzień", "Bitwa singielek" czy "Zabij mnie kochanie", choć było również coś dla fanów mocniejszych produkcji - zadebiutowało m.in. "Zapadlisko" i "Dom ninja", a także finałowy sezon serialu "Rojst", "Rojst Millenium", który jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych tytułów w serwisie. Złamane serca (i nie tylko) uleczyły zaś wszystkie sezony "Dr. House'a", a najmłodsi z pewnością bawili się świetnie na najnowszej animacji DremWorks - "Orion i Ciemność". Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się już, co czeka nas w marcu - rozpiskę na cały miesiąc znajdziecie w poprzednim artykule, a tymczasem sprawdzamy dzisiejsze premiery.

REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Nowości serwisu Netflix na piątek: Astronauta

"Astronauta" to adaptacja powieści "Czeski astronauta" Jaroslava Kalfara w reżyserii Johana Rencka. Produkcja skupia się na Jakubie Prochzaku, który wyrusza w samotną podróż na kraniec Układy Słonecznego. Po 6 miesiącach misji astronauta postanawia podjąć próbę naprawy swojego małżeństwa, które chyli się ku upadkowi, korzystając z pomocy tajemniczego stworzenia kryjącego się na jego statku. W rolach głównych wystąpili Adam Sandler i Carey Mulligan.

Netflix: zwiastun filmu "Astronauta"

Gothika

Kultowy horror z Halle Berry i Robertem Downeyem Jr. - "Gothika" - skupia się na specjalistce psychiatrii kryminalnej, która po wypadku samochodowym budzi się jako pacjentka instytucji, dla której sama pracuje. 

Zwiastun filmu "Gothika"

Blood & Water: sezon 4.

Młodzieżowy serial "Blood & Water" wraca z 4. sezonem! Dramatyczna produkcja skupia się na nastolatce z Cape Town, która postanawia udowodnić, że poznana na imprezie wybitna pływaczka z prywatnego liceum jest jej porwaną przy narodzinach siostrą. 

Netflix: zwiastun 4. sezonu serialu "Blood & Water"

Małe kobietki

Na Netfliksa wpadł także genialny film z Saoirse Ronan, Emmą Watson i Florence Pugh - "Małe kobietki". Produkcja skupia się na młodej pisarce, która usiłuje iść własną drogą w latach 60. XIX w. Kobieta powraca do trudnych, lecz pełnych miłości czasów, które spędziła wraz z trzema siostrami i swoim przyjacielem. 

Zwiastun filmu "Małe kobietki"

Anikulapo: Narodziny widma

Nollywoodzki serial "Anikulapo: Narodziny widma" skupia się na podróżniku Saro, który ściga się z czasem, by uniknąć strasznego losu. Zanim jednak rozpocznie swoją misję, będzie musiał wrócić do Ojumo, by tak dokonać rzeczy niemożliwej. 

Netflix: zwiastun serialu "Anikulapo: Narodziny widma"

Furie

Bohaterką francuskiego serialu przygodowego "Furie" jest młoda kobieta, która wplątuje się w siatkę Furii, szeryfki paryskiego półświatka. A wszystko po to, by pomścić śmierć swojego ojca. 

Netflix: zwiastun serialu "Furie"

Prawa sprawa

Dziś będzie również coś na wesoło - do serwisu wpadł satyryczny serial o tematyce sądowej, "Prawa sprawa". Kiedy w Sądzie Okręgowym w Patparganj chaos atakuje literę prawa, z odsieczą przychodzą ekscentryczni pracownicy, którym niestraszny jest żaden sprzeciw. No, prawie żaden...

Netflix: zwiastun serialu "Prawa sprawa"

Somebody Feed Phil: sezon 7.

Tęskniliście za Philipem Rosenthalem i jego kulinarnymi przygodami? Świetnie się składa, bo na Netliksie zadebiutował właśnie 7. sezon programu "Somebody Feed Phil", w którym twórca serialu "Wszyscy kochają Raymonda" podróżuje po świecie, poznając lokalne kuchnie i kultury Bangkoku, Lizbony, Meksyku i innych miast.

Netflix: zwiastun 7. sezonu programu "Somebody Feed Phil"

Nazywam się Loh Kiwan

"Nazywam się Loh Kiwan" to koreański dramat romantyczny, który skupia się na tytułowym Loh Kiwanie. Mężczyzna, po ucieczce z Korei Północnej, walczy z przeciwnościami losu i ubiega się o status uchodźcy w Belgii. Poznaje tam kobietę, która straciła już wszelką nadzieję.

Netfliix: zwiastun filmu "Nazywam się Loh Kiwan"

Nie jesteś sama: Walka z Watahą

Hiszpański film dokumentalny "Nie jesteś sama: Walka z Watahą" to produkcja, która skupia się na sprawie zbiorowego gwałtu na festiwalu San Fermin w 2016 r. Wydarzenie wywołało falę protestów na całym świecie, a dokument zawiera nagrania kluczowych zeznań w sprawie.

Netflix: zwiastun filmu "Nie jesteś sama: Walka z Watahą"

Resident Alien

REKLAMA

Ostatnią nowością Netfliksa na dziś jest serial "Resident Alien". Fabuła produkcji skupia się na lekarzu z małego miasteczka, który próbuje dostosować się do otoczenia. NIe jest to jednak łatwe, ponieważ jest on prowadzącym tajną misję kosmitą, który zgubił swój statek. W rolach głównych wystąpili Alan Tudyk, Sara Tomko i Corey Reynolds. 

Zwiastun serialu "Resident Alien"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA