REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Marsjanin” wpadł na Netfliksa, ale film od Ridley’a Scotta to nie koniec nowości

Choć wiosenna pogoda zbytnio nie rozpieszcza, Netflix przychodzi z odsieczą. Do serwisu wpadł już nominowany do Oscara film "Marsjanin" w reżyserii Ridleya Scotta, nagradzana polska produkcja z Michałem Żurawskim w roli głównej, a także kilka innych nowości, na które z pewnością warto rzucić okiem.

22.03.2024
10:42
netflix nowosci piatek marsjanin
REKLAMA

Pierwszy dzień wiosny obfitował w wyjątkowe premiery, choć nie było ich wiele. Oprócz filmu "Skazani na Shawshank" i animacji "Sing 2" zadebiutował również długo wyczekiwany serial sci-fi "Problem trzech ciał" twórców "Gry o tron". Produkcja, o której pisaliśmy więcej w recenzji na łamach Spider's Web skupia się na spisku, który eliminuje ludzi wielkich fizyków. Dlaczego? Cóż, tu kryje się wielka tajemnica. Tymczasem Netflix nie zwalnia tempa, a to za sprawą dzisiejszych nowości serwisu, z którymi zdecydowanie warto się zapoznać.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Marsjanin

"Marsjanin" w reżyserii Ridleya Scotta to produkcja sci-fi, która skupia się na amerykańskim astronaucie Marku Watneyu (Matt Damon). Podczas misji załogowej na Marsa zostaje on uznany za zmarłego, jednak okazuje się, że pozostawiony przez załogę na planecie mężczyzna wciąż żyje. Watney musi znaleźć sposób, by skontaktować się z Ziemią i przetrwać przy pomocy skromnych zapasów, mając nadzieję, że międzynarodowy zespół naukowców będzie w stanie go uratować i sprowadzić do domu.

Zwiastun filmu "Marsjanin"

Buying Beverly Hills: sezon 2.

"Buying Beverly Hills" wraca z 2. sezonem! Amerykańskie reality show opowiada o rodzinnej firmie Mauricio Umansky’ego - Agencji - która zajmuje się najbardziej ekskluzywnymi nieruchomościami w Beverly Hills. Na każdym rogu czeka ich nowy dramat.

Netflix: zwiastun 2. sezonu programu "Buying Beverly Hills"

Strzępy

Polska produkcja "Strzępy" w reżyserii Beaty Dzianowicz skupia się na rodzinie Pateroków. Jej członkowie mieszkają na Śląsku, gdzie wiodą spokojne życie. Ich sielankowa rzeczywistość zostaje jednak przerwana chorobą Gerarda (Grzegorz Przybył), kiedy okazuje się, że pojawiają się u niego pierwsze symptomy Alzheimera. Podczas gdy mężczyzna zaczyna coraz mniej przypominać samego siebie, jego bliscy robią wszystko, by mu pomóc. Kiedy jednak na jaw zaczynają wychodzić głęboko skrywane sekrety, Adam (Michał Żurawski) staje przed dylematem: żyć pod jednym dachem z chorym ojcem czy zadbać o dobro żony i córki?

Zwiastun filmu "Strzępy"

Shirley

Dramat "Shirley" to oparty na faktach film, który skupia się na tytułowej Shirley Chisholm. Opowiada on historię kobiety, która w 1972 r. postanowiła zawalczyć o nominację Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich po tym, jak została pierwszą czarną kobietą w Kongresie.

Netflix: zwiastun filmu "Shirley"

Wielkodomscy - film

"Wielkodomscy - film" to animowana produkcja familijna, która opowiada o 12-letniej Ronnie Anne. Kiedy podczas urodzinowej wycieczki do Meksyku dziewczynka przez przypadek uwalnia uwięzionego półboga, okazuje się, że wraz z rodziną będzie musiała mu pomóc, by ten zaprowadził porządek.

Netflix: zwiastun filmu "Wielkodomscy - film"

Zdjęcie główne: fot. xalien/Shutterstock.

REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA