REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Finał serialu "The Crown" jest już w serwisie Netflix. Sprawdzamy wszystkie nowości

Dziś po raz ostatni ukłonimy się królowej - na Netfliksie zadebiutowała finałowa część 6. sezonu serialu "The Crown". Obok niej pojawi się również długowyczekiwana kontynuacja tureckiego serialu "Na skrzydłach ambicji", japoński serial fantasy oraz polski film historyczny.

14.12.2023
11:49
Finał serialu "The Crown" jest już w serwisie Netflix. Sprawdzamy wszystkie nowości
REKLAMA

Netflix zrobił swoim subskrybentom prawdziwy prezent na święta - grudzień obfituje bowiem w wyjątkowo atrakcyjne nowości. Wczoraj do serwisu wpadł polski serial satyryczny "1670", zwiastując gigantyczny hicior Netfliksa, natomiast w zeszłym tygodniu widzowie mogli wygodnie rozsiąść się na kanapie przy takich produkcjach jak "Moje życie z Walterami", "Rodzina na pokaz" czy drugim sezonie "Nienawidzę świąt". Dziś świątecznych produkcji nie będzie, choć platforma rekompensuje niedobór bożonarodzeniowych tytułów długowyczekiwanymi kontynuacjami i zupełnie nowymi serialami. Sprawdzamy czwartkowe premiery Netfliksa.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "The Crown": sezon 6., część 2.

Do pierwszej części serialu "The Crown" właśnie dołączyła druga, która jest jednocześnie finałem całej produkcji. Ostatnie odcinki 6. sezonu skupią się na księciu Williamie, który będzie starał się wrócić do rzeczywistości po tragicznej śmierci matki, ślubie Karola i Kamili oraz początkach relacji Williama z Kate Middleton.

Netflix: zwiastun 2. części 6. sezonu serialu "The Crown"

Na skrzydłach ambicji: sezon 2.

W serwisie Netflix zadebiutował także 2. sezon tureckiego serialu "Na skrzydłach ambicji". Produkcja skupia się na młodej fance, która podstępem dostaje się do pokoju w redakcji doświadczonego prezentera. Kobieta szybko odkrywa jego mroczną stronę jego ambicji, zazdrości oraz potrzeby bycia w centrum uwagi za wszelką cenę.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Na skrzydłach ambicji"

Yu Yu Hakusho

Japoński serial przygodowy "Yu Yu Hakusho" skupia się na poczynaniach Yusuke Urameshi, młodocianego przestępcy, który poświęca życie dla innego człowieka. Kiedy mężczyzna po śmierci powraca na ziemię jako detektyw-duch, postanawia rozwiązać sprawę, za którą stoją źli yokai.

Netflix: zwiastun serialu "Yu Yu Hakusho"

Raport Pileckiego

"Raport Pileckiego" to biograficzna produkcja, której głównym bohaterem jest rotmistrz Witold Pilecki. W bohatera, który podczas II wojny światowej ujawnił okrucieństwa obozu Auschwitz, wcielił się Przemysław Wyszyński.

Zwiastun filmu "Raport Pileckiego"
REKLAMA

Więcej o produkcjach serwisu Netflix przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA