REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Finałowy sezon "Sex Education" zadebiutował na Netfliksie. To nie jedyna nowość w serwisie

Dziś oficjalnie żegnamy się z serialem "Sex Education". I choć pożegnania bywają trudne, Netflix na pocieszenie dorzuca do puli jeszcze dwie nowości na otarcie łez. Sprawdzamy, co wpadło do serwisu.

21.09.2023
8:58
Finałowy sezon "Sex Education" zadebiutował na Netfliksie. To nie jedyna nowość w serwisie
REKLAMA

W zeszłym tygodniu do serwisu Netflix wpadło sporo nowości. Hitem serwisu okazał się film romantyczny "Serce w chmurach" oraz 2. sezon serialu "Lato Summer". Warto rzucić okiem także na najnowszą czarną komedię "Hrabia", która co prawda na ten moment nie znalazła się na szczycie popularności w serwisie Netflix, ale jest z pewnością jedną z najciekawszych tegorocznych produkcji na platformach VOD. Cóż, nie przedłużając - wracamy do dzisiejszych nowości z niemałą nutką nostalgii, bo właśnie dziś pojawił się finałowy sezon "Sex Education". I z jednej strony przykro, bo to już koniec przygód ulubionych bohaterów serialu, a z drugiej - nie ma co płakać, bo obok produkcji zadebiutują dziś jeszcze dwie inne nowości.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Sex Education": sezon 4.

Serialu "Sex Education" nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Produkcja dla młodzieży (i nie tylko), poruszająca problemy nastolatków związane z dojrzewaniem, seksualnością, miłosnymi rozterkami i przełamująca tematy tabu, stała się hitem. Głównym bohaterem jest szesnastoletni Otis, który, chcąc nie chcąc, styka się z wiedzą z zakresu seksuologii, gdyż tym właśnie zawodowo zajmuje się jego matka Jean. Chłopak wykorzystuje to, by pomóc w tej kwestii swoim rówieśnikom i rówieśniczkom. W całym przedsięwzięciu bierze udział również Maeve, w której skrycie podkochuje się Otis.

Netflix: zwiastun 4. sezonu serialu "Sex Education"

Scissor Seven: sezon 4.

"Scissor Seven" to chiński serial komediowy, który powraca z 4. już sezonem! Satyryczna produkcja skupia się na Siódemce, nieudolnym fryzjerze-zabójcy, który po zaciętej bitwie próbuje odzyskać wspomnienia. Ciężko ranny bohater musi obronić Wyspę Kurczaka i swoich swoich przyjaciół przez kolejnym bezwzględnym zabójcą Cienia. 

Netflix: zwiastun 4. sezonu anime "Scissor Seven"

KENGAN ASHURA: sezon 2.

"KENGAN ASHURA" to japoński serial anime, który przedstawia historię Ohmy Tokity. Mężczyzna wkracza do świata, w którym korporacyjne spory rozstrzygane są za pomocą walk gladiatorów. Jednak to nie pieniądze są dla niego ważne - dla bohatera liczy się przede wszystkim walka i wygrana. 

Netflix: zwiastun 2. sezonu anime "KENGAN ASHURA"
REKLAMA

Więcej o nowościach w serwisie Netflix przeczytasz w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA