REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Twórcy Pokémon GO zamierzają wprowadzić więcej stworzeń i zmodyfikować Poké Stopy

W Pokémon GO szykują się spore zmiany. Twórcy aplikacji poinformowali, że ich dzieło jest w tej chwili bardzo odległe od tego, jak chcieliby, by wyglądało. Jakich usprawnień i modyfikacji możemy spodziewać się w najbliższym czasie? 

25.07.2016
11:23
Twórcy Pokémon Go zamierzają wprowadzić sporo ciekawych zmian
REKLAMA
REKLAMA

Podczas poświęconego Pokémon GO panelu na Comic-Conie w San Diego, przedstawiciele firmy Niantic podzielili się z publicznością wieloma interesującymi informacjami na temat przyszłości tej gry. Jak poinformowali, to, jak działa teraz aplikacja, to mniej więcej tylko 10% tego, jak ma prezentować się w przyszłości. Jakie zmiany zostały zaplanowane? Najważniejsze z nich dotyczyć będą liczby możliwych do złapania Pokémonów oraz tego, w jaki sposób funkcjonować będą Poké Stopy.

Po pierwsze, zgodnie z oczekiwaniami graczy, liczba stworków w Pokémon GO ulegnie zwiększeniu o reprezentantów kolejnych generacji. Nie wiadomo dokładnie kiedy to nastąpi, Niantic szuka sposobu, by wprowadzić nowe Pokémony w nadchodzących miesiącach i latach. Z kolei legendarne Pokémony będzie można złapać dopiero wówczas, gdy gra zostanie udostępniona na całym świecie.

pokemon go pokemony wszystkie class="wp-image-72415"

Po drugie, zmianie ulec mają Poké Stopy. Nie ma pewności w jaki sposób będą one funkcjonować w przyszłości, wiadomo jedynie, że zostaną rozbudowane, a ich znaczenie będzie większe. Zaplanowane jest także wprowadzenie do gry tzw. Pokémon Center, w których będzie można między innymi leczyć nasze stworki. Może to oznaczać, że Poké Stopy zostaną przekształcone w te punkty. Modyfikacje nie ominą także Gymów, jednak w tej chwili ich natura nie została ujawniona.

Przedstawiciele Niantic poinformowali również, że zdają sobie sprawę z licznych niedoróbek i błędów w ich grze i pracują nad ich stopniową eliminacją. Niestety, żadne daty planowanych zmian i poprawek nie zostały ujawnione. Na osłodę zaprezentowano za to grafiki prezentujące liderów wszystkich dostępnych w grze teamów.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA