REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie płaczcie po zakończonym serialu SkyShowtime. Na platformę wpłynął tytuł, który pomoże wam otrzeć łzy

Śpieszmy się oglądać seriale. Tak szybko się kończą, żeby mogły pojawić się nowe. Dzięki temu jednak użytkownicy platform streamingowych się nie nudzą. Szczególnie jeśli mówimy o subskrybentach SkyShowtime.

06.04.2024
12:19
boat story skyshowtime co obejrzeć premiery
REKLAMA

SkyShowtime hitem wdarło się na nasz rynek streamingowy wraz z "Yellowstone" i "Tulsa King". Owszem, platforma stoi serialami Taylora Sheridana. To są jej flagowe produkcje. Niemniej jednak biblioteka serwisu jest tak bogata, że przeglądając ją, nie wiadomo, od czego zacząć. A przecież cały czas się powiększa. Zaledwie parę tygodni temu zadebiutował w niej "Mary&George" z gwiazdorską obsadą. Julianne Moore i Nicholas Galitzine dbają w nim, aby widzowie się nie nudzili. Tej pierwszej wychodzi to całkiem nieźle.

Nie oszukujmy się. "Mary&George" ma swoje mankamenty, ale to wciąż odważny i wciągający serial historyczny. No, quasihistoryczny. Wychodzi co prawda od faktów, ale nie ma potwierdzenia, że król Jakub I rzeczywiście miał zapędy homoseksualne. Fabuła skupia się na losach Mary Villiers, która dba, żeby jej syn George uwiódł brytyjskiego władcę. Jej intrygi nawet dla najzagorzalszych fanów "Gry o tron" mogą okazać szokujące.

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć?

W mijającym tygodniu poznaliśmy już finał losów ambitnej matki i jej charyzmatycznego syna. "Mary&George" dobiegło końca. Tego samego dnia na SkyShowtime wleciał jednak inny serial, który teraz ma szansę zawładnąć czasem użytkowników platformy. Jest już jednak z zupełnie innej beczki. Może i tytuł "Boat Story" nie brzmi zbyt porywająco, ale to przecież wciągający kryminał z Wielkiej Brytanii. A dokładniej: od BBC.

Boat Story - SkyShowtime - co obejrzeć?

Serialożercy dobrze wiedzą, że BBC oznacza wysoką jakość. Nie inaczej jest w tym wypadku. "Boat Story" opowiada o dwójce ubogich nieznajomych, którzy przypadkiem znajdują łódź wypełnioną kokainą. Postanawiają ją sprzedać i podzielić się zyskami. Wiecie, co dzieje się dalej? Oj, zbyt dużo, żeby to przewidzieć. Oczywiście, na ich trop szybko wpada policja. Nękają ich jeszcze zamaskowani zabójcy. A i elegancki gangster o pseudonimie "Krawiec".

Jak to w przypadku produkcji BBC już bywa, "Boat Story" długim serialem nie jest. Składa się z zaledwie sześciu odcinków. Na start dostaliśmy dwa pierwsze. Kolejne będą pojawiać się na SkyShowtime w tygodniowych odstępach. Macie więc dużo czasu, aby oglądać inne produkcje platformy. Zdążycie nawet kilkukrotnie powtórzyć sobie "Oppenheimera", który po wielu miesiącach oczekiwania w marcu wreszcie wylądował w streamingu.

Więcej o nowościach SkyShowtime poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Dla geeków, którzy jeszcze nie pozbierali się po zakończeniu 2. sezonu "Halo" też coś się znajdzie. W końcu finał "Mary&George" i pierwsze odcinki "Boat Story" zadebiutowały w towarzystwie 5. sezonu "Star Trek: Discovery". Poprzednie odsłony serialu wylądowały na platformie nieco wcześniej. Dużo czasu nie było, ale można było się z nimi do tej pory już zapoznać.

"Boat Story" obejrzycie na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA