REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fakapów nie przewidujemy. "The Office PL" jeszcze w tym roku wróci z 3. sezonem

Szykujcie biurowe ciuchy, CANAL+ wysprzątał dla was open space'a Kropliczanki. Właśnie skończyły się bowiem zdjęcia do 3. sezonu "The Office PL". Nowe odcinki polskiego ujęcia popularnego formatu pojawią się jeszcze w tym roku.

21.07.2023
15:06
the office pl 3 sezon premiera canal+
REKLAMA

"The Office" to kultowy brytyjski format, który doczekał się już wielu lokalnych wersji. Są nawet tacy, co uważają, że amerykańska pod wieloma względami jest nawet lepsza od oryginału. Dlatego właśnie, kiedy sięgnąć po niego postanowili Polacy, wszyscy z entuzjazmem, ale też dużą dawką niepokoju wyczekiwaliśmy pierwszych odcinków serialu. Twórcy na szczęście fakapu nie zaliczyli.

Po ciepłym przyjęciu 1. sezonu "The Office PL" CANAL+ poszedł za ciosem i zapowiedział drugą odsłonę serialu o załodze Kropliczanki. O dziwo okazała się ona jeszcze lepsza. Nie ma w niej już kompleksów względem zagranicznych wersji i twórcy przemawiają własnym, jeszcze bardziej polskim językiem. Teraz wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki produkcji, przed którymi stoi niełatwy task: przebić wszystko to, co widzieliśmy do tej pory.

Czytaj także:
- "The Office PL" - czy warto obejrzeć serial? Opinia o polskiej wersji "Biura"
- 2. sezon "The Office PL" jest jeszcze bardziej po polsku
- Najlepsze polskie seriale obejrzysz w CANAL+ online
- Jeśli ktoś poczuje się urażony, to będzie to dla nas komplement - rozmawiamy z Vanessą Aleksander o "The Office PL"

REKLAMA

Premiera 3. sezonu The Office PL jeszcze w tym roku

CANAL+ informuje, że zdjęcia do 3. sezonu "The Office PL" właśnie się skończyły. Obiecuje też, że nie zabraknie w nim niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji. Do znanej nam już ekipy dołączają Kasia i Tomek, grani przez Małgorzatę Gorol i Mateusza Króla. Kropliczanka jest teraz sterowana przez Patrycję z Warszawy, która wpada na genialny pomysł rozwinięcia biznesu o nowy produkt - energetyk. Dla ekipy z Siedlec oznacza to mnóstwo dodatkowych zadań, a jak dobrze już wiemy, pracować to oni raczej nie lubią. Wolą się ze sobą kłócić, wygłupiać i prowadzić głębokie, acz zabawne dysputy o naszej rzeczywistości. Tak, w nadchodzących odcinkach możecie spodziewać się kolejnej dawki humoru bez cenzury i baczenia na poprawność polityczność oraz wielu mądrości boleśnie polskiego Dariusza w wykonaniu Adama Woronowicza.

Wiemy doskonale po dwóch sezonach, że Michał to postać z ogromnymi ambicjami, która nie najlepiej znosi porażki. Tym razem powinien przełknąć jednak swoją dumę, by utrzymać pozycję, do której jest stworzony. Holc w końcu z zawodu jest urodzonym p r e z e s e m. Zamiast tego pielęgnuje jednak swoje wysublimowane poczucie humoru oraz organizuje pracownikom test IQ, by dowieść swojej przewagi. Dużą rolę w jego życiu w trzecim sezonie odgrywa także miłość do sportu, uchylę rąbka tajemnicy, że Michał to ogromny fan piłki nożnej. Mam nadzieję, że w wywiadach padną pytania o fizyczne przygotowania do tej trudnej roli. Czeka nas kolejny sezon pełen dobrych żartów i niekiedy obrazy wszelkich uczuć. Niestety także tych należących do Dareczka…

- mówi wcielający się w rolę Michała Piotr Polak.
The Office PL: 3. sezon - CANAL+ - premiera

Dorota Kośmicka, producentka kreatywna z ramienia Jake Vision DGA dodaje natomiast, że rosnąca grupa fanów "The Office PL" czy ostatni sukces "Emigracji XD" dowodzi zapotrzebowania na polskie komedie. Widzowie oczekują jednak "błyskotliwego, oryginalnego żartu, na tyle uniwersalnego, by trafił do szerokiego grona odbiorców":

REKLAMA

To, co jest siłą THE OFFICE PL to zespół scenariuszowy, któremu bliskie są niuanse, trafne obserwacje społeczeństwa i aktualne tematy, nad którymi dyskutuje sieć. W trzecim sezonie, oprócz rywalizacji o względy szefa i pozycję w biurowej hierarchii, pojawią się więc wątki dotyczące Święta Niepodległości, wolności słowa czy… sztucznej inteligencji. W stylu charakterystycznym dla serialu – może nie zawsze poprawnie, ale zawsze z humorem.

Czy twórcom uda się dostarczyć widzom, czego potrzebują? Przekonamy się już niedługo, bo nowe odcinki mają się pojawić na CANAL+ Online i CANAL+ Premium najpóźniej za parę miesięcy. Deadline na premierę wyznaczono bowiem na jesień tego roku.

Dotychczasowe odcinki "The Office PL" możecie obejrzeć w serwisie CANAL+ Online.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA