REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Ten film hipnotyzuje użytkowników Amazona, a oni uciekają przed nim nawet do piekła

Robert Rodriguez wyreżyserował, Ben Affleck zagrał. Co im wyszło? Hit Amazon Prime Video. "Hipnoza" nie chce zejść z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Co jeszcze Polacy chętnie w tym tygodniu oglądali? Oj, wjechały walentynki, wjechały.

18.02.2024
10:09
hypnotic amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

No tak, walentynki to jedno z bardziej skomercjalizowanych świąt w Polsce. Cukiernicy i kwiaciarze pławią się tego dnia w pieniądzach, a kina i platformy streamingowe zalewają widzów idealnymi na randkę treściami. W tym roku Amazon Prime Video postawił akurat na "Pierwszą klasę". Film sam w sobie może nie za dobry, ale na 14 lutego w sam raz. To w końcu opowieść o stażystce w domu aukcyjnym, która wylatuje w podróż służbową. W jej trakcie poznaje przystojnego i bogatego Williama. I... wiecie, co dzieje się dalej.

W tym tygodniu "Pierwsza klasa" była drugim najchętniej oglądanym tytułem na Amazon Prime Video. Pod względem popularności przebiła ją tylko "Hipnoza", w której grany przez Bena Afflecka oficer zanurza się w świat iluzji i hipnozy. Po co? Jest bowiem zdeterminowany, żeby odnaleźć swoją zaginioną córkę. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się niebezpieczny mężczyzna, potrafiący wpływać na ludzkie umysły. Główny bohater z pomocą utalentowanej hipnotyzerki próbuje położyć kres jego morderczym działaniom.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Hipnozę", gdzieś między nowymi "Małymi agentami" i zbieraniem pieniędzy na trzecią część "Maczety", zrealizował sam Robert Rodrigueza. Mówimy tu więc o filmie, który kusi nie tylko intrygującym opisem, ale też gwiazdorską obsadą i nazwiskiem słynnego reżysera. Nic więc dziwnego, że użytkownicy Amazon Prime Video się na niego rzucili. Produkcja przebiła nawet takie tytuły jak "Mr. & mrs. Smith" czy "Hazbin Hotel".

Hipnoza - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Hazbin Hotel" to akurat twardy zawodnik. W końcu serial pobił rekord oglądalności Amazon Prime Video. Był najchętniej streamowaną animowaną premierą platformy. Przebił tym samym "Niezwyciężonego" czy "The Boys: Diabolical". Popularność całkiem zresztą zasłużona. To przecież serial, który nie tylko wpada w oko, ale też ucho. Księżniczka piekieł wraz ze swoimi współtowarzyszami niewoli śpiewająco stawia w nim czoła armii aniołów pod dowództwem Adama. Jest śmiesznie, wulgarnie i cholernie emocjonalnie.

Oczywiście, na dalszych miejscach listy najpopularniejszych tytułów Prime Video z tego tygodnia również nie brakuje ciekawych produkcji. Znajdziemy tam chociażby "Piękną katastrofę", której druga część niedawno trafiła na ekrany kin. To głupiutki romans new adult (young adult ze studentami) z ujmującym ninetiesowym klimatem. Za obie części odpowiada przecież reżyser dwóch pierwszych odsłon "Szkoły uwodzenia".

Topkę zamyka natomiast "Legia. Do końca". To z kolei serial dokumentalny na temat tytułowej drużyny piłkarskiej. Amazon jest bowiem fanem polskiej piłki. Już wcześniej zaserwował nam dokument o Robercie Lewandowskim, a w przyszłym tygodniu na platformie zadebiutuje dokument o Kubie Błaszczykowskim. Znając upodobania użytkowników Prime Video "Kuba" szybko namiesza w zestawieniu najpopularniejszych tytułów serwisu.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze w tym tygodniu:

 1. Hypnotic
 2. Pierwsza klasa
 3. Mr. & mrs. Smith
 4. Hazbin Hotel
 5. Reacher
 6. Piękna katastrofa
 7. Złoto
 8. Marry My Husband
 9. Pięć randek w ciemno
 10. Legia. Do końca
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA