REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

"Warszawianka" zmierza na SkyShowtime. Co jeszcze pojawi się w czerwcu serwisie?

Do serwisu SkyShowtime wielkimi krokami zmierzają już czerwcowe premiery. Wśród nich oczywiście długo wyczekiwana "Warszawianka", ale nie tylko. Wracają kontynuacje hitowych seriali oraz całkiem nowe produkcje, do których z pewnością warto zajrzeć.

26.05.2023
17:44
"Warszawianka" zmierza na SkyShowtime. Co jeszcze pojawi się w serwisie?
REKLAMA

SkyShowtime nie zwalnia tempa. Niedawno serwis zapowiedział, że na platformie pojawią się kinowe hity, takie jak "Babilon" czy "M3GAN", ale także kolejne sezony hitowych seriali. Niebawem zobaczymy zatem 2. sezon "Tulsa King" z Sylvestrem Stallonem, a także kolejną część 5. sezonu "Yellowstone". Ale zanim to nastąpi, do serwisu już w czerwcu wpadnie kilka długo wyczekiwanych produkcji.

REKLAMA

Czytaj także:

Premiery w serwisie SkyShowtime: "Warszawianka"

"Warszawianka" w reżyserii Jacka Borcucha na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka to tragikomiczna historia Franka "Czułego" Czułkowskiego, czterdziestoletniego playboya, który jest równocześnie miejską legendą. Czuły to nie tylko imprezowicz, często nieodpowiedzialny, ale także niezwykły uwodziciel, marzyciel, obdarzony talentem pisarskim i przyjaciel każdego. Walcząc z rzeczywistością po stracie wszystkiego, próbuje znaleźć sens we współczesnym świecie, czemu towarzyszą najciekawsze postaci w mieście.

Premiera serialu "Warszawianka" 19 czerwca. W serwisie zadebiutują pierwsze dwa odcinki, a kolejne pojawiać się będą co tydzień.

 class="wp-image-2372581"
Premiera serialu "Warszawianka" już 19 czerwca w serwisie SkyShowtime

Star Trek: Strange New Worlds 

W serwisie zadebiutuje także 2. sezon serialu z uniwersum Star Treka, skupiający się na historii kapitana Christophera Pike'a, który zasiadał za sterami U.S.S. Enterprise. Akcja serialu rozgrywać się będzie jeszcze zanim do załogi U.S.S. Enterprise dołączył kapitan Kirk, a zatem w czasach, gdy kapitan Pike, oficer naukowy Spock i Numer Jeden podróżują po galaktyce i odkrywają nowe światy.

Premiera serialu "Star Trek: Strange New Worlds" 16 czerwca. W serwisie zadebiutuje pierwszy odcinek, a kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Star Trek: Strange New Worlds"

Halloween. Finał

Film "Halloween. Finał" z wyśmienitą Jamie Lee Curtis można już oglądać w serwisie SkyShowtime. Aktorka wciela się tu w rolę Laurie Strode, która toczyła brutalną i wymagającą walkę z przerażającym Michaelem Myersem. Zamaskowany morderca skutecznie uniknął śmierci i nie odpuszcza, prześladując zarówno Laurie, jak i całą jej rodzinę. Laurie, w spektakularnej, finałowej części sagi Davida Gordona Greena, po raz ostatni stanie do walki z Myersem. A w tej ostatecznej walce tylko jedno z nich może przeżyć.

Zwiastun filmu "Halloween. Finał" (2022)
REKLAMA

Pełna lista premier w serwisie SkyShowtime:

 • Success, premiera pierwszych dwóch odcinków 2 czerwca
 • Ruxx, premiera pierwszych dwóch odcinków 9 czerwca
 • A Town Called Malice, nowe odcinki
 • Czech it Out!, nowe odcinki
 • Fatal Attraction, nowe odcinki
 • Grease: Rise of the Pink Ladies, nowe odcinki
 • Hackerville, nowe odcinki
 • Prawo i porządek: sezon 22, nowe odcinki
 • Bros, premiera 3 czerwca
 • Jednym głosem, premiera 23 czerwca
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA