REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

SONY przyznaje się do potknięć!

SONY, dotychczas niezachwiany gigant sprzętu elektronicznego w końcu przyznał się do porażki.

13.09.2006
9:54
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Ken Kutaragi, prezes Sony Computer Entertainment w końcu przyznał się do słabości jego firmy. Dotychczas SONY przodowało w niemal wszystkich aspektach... konsolach, sprzęcie RTV, aparatach, czy sprzęcie komórkowym. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Niestety, nawet największym gigantom zdarzają się potknięcia, a zwłaszcza, gdy ów giganci stoją na glinianych nogach.

Zwycięstwo Nintendo w kwestii konsol przenośnych, wadliwość PSP, opóźnienia i komplikacje związane z wydaniem PS3, ogromna cena tegoż urządzenia, ustąpienia pola najlepszego producenta sprzętu na rzecz takich firm jak chociażby SAMSUNG to tylko kilka z przykładów niedyspozycji SONY. Firma jest w poważnym dołku, jeżeli chodzi o pozycje lidera. Czy PS3 wyciągnie firmę z powrotem na pewne, pierwsze miejsce? Cóż, od premiery legendarnego PSX minęło już trochę czasu, a rynek nie jest już taki sam, jak kiedyś. Microsoft ze swoim XboX`em 360 oraz Wii reprezentowane przez Nintendo są tuż za plecami. Tylko czekają na kolejne potknięcie SONY.
Skoro sam Ken Kutaragi przyznał się do obecnego kryzysu, zdecydowanie nie jest to sprawa błaha. Więcej szczegółów- wkrótce.

REKLAMA

Zapraszamy do komentowania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA