Strajki zatrzymały Mandaloriana. Możemy nie dostać 4. sezonu serialu Disney+
Według dotychczasowych zapowiedzi mieliśmy dostać jeszcze dwa sezony "The Mandalorian", a potem film łączący całe jego uniwersum, w skład którego prócz serialu głównego wchodzi jeszcze "Księga Boby Fetta" i nadchodzące "Ahsoka" oraz "Skeleton Crew". Okazuje się jednak, że Disney i Lucasfilm mogą nieco zrewidować swoje plany. Wszystko przez trwające właśnie strajki scenarzystów i aktorów.

REKLAMA