REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

3-5 godzin zabawy z DLC do DmC: Devil May Cry

Capcom zapowiedziało wydanie DLC do „DmC: Devil May Cry”. Wygląda na to, że zaoferuje ono sporo ciekawej zabawy.

16.02.2013
20:09
3-5 godzin zabawy z DLC do DmC: Devil May Cry
REKLAMA
REKLAMA

„DmC: Devil May Cry” okazało się bardzo dobrą kontynuacją. Stworzono ciekawą fabułę, natomiast rozgrywka, dzięki nie rewolucyjnym, lecz rozsądnym zmianom, zapewniła ogromną frajdę i satysfakcję – jeszcze nigdy dotychczas walka z kolejnymi demonami nie była tak przyjemna. Dlatego cieszy zapowiedź DLC o nazwie „Vergil's Downfall”.

Wszystko wskazuje, że będzie to całkiem porządne i przy tym atrakcyjne cenowo rozszerzenie. Zapewni bowiem 3-5 godzin rozgrywki, a jego cena wyniesie około 30 zł. Pokierujemy w nim przede wszystkim bratem Dantego, Vergilem. Redaktor Destructoid.com, który miał okazję zagrać w pierwszy poziom z DLC, zdradził między innymi, iż sposób walki Vergila ma te same podstawowe cechy jak u Dantego. Nie zabraknie przy tym opcji upgrade'u naszych narzędzi eksterminacji, tylko że na nieco mniejszą skalę. Otrzymamy z kolei nowe lokacje, co, biorąc pod uwagę pomysłowe poziomy z wersji podstawowej, stanowi bardzo dobrą informację. Poza tym zostanie opowiedziana nowa historia, a gracz zyska wcześniej nieznane rodzaje broni, composów, jak i wrogów.

REKLAMA

Dodatek wyjdzie w tym miesiącu na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Zapowiedziano zarazem, że trwają prace nad kolejnym DLC. Nadchodzące „Vergil's Downfall” zapewni najprawdopodobniej kilka godzi intensywnej i wciągającej zabawy. Przed jego pojawieniem się gracze mają do dyspozycji costume pack. Zawiera on kostium „Classic Dante” (charakterystyczna czerwona kurtka i białe włosy) oraz „Dark Dante” i „Neo Dante”. Natomiast 20 lutego na Xbox Live i PlayStation Network wyjdzie darmowe „Bloody Palace” odblokowujące się po ukończeniu podstawowej gry. Dostaniemy ponad 100 coraz trudniejszych poziomów z demonami i wrogami, w tym pięcioma niebezpiecznymi bossami, i nie zabraknie rzecz jasna sieciowego rankingu z najlepszymi wynikami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA