REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Prime Video to królestwo "Johna Wicka". Użytkownicy Amazona dostali nie tylko 4. część serii

"John Wick 4" z hukiem wleciał na Prime Video. Użytkownicy platformy Amazona zrozumieli sugestię i zaczęli robić sobie maratony wszystkich części serii filmów akcji z Keanu Reevesem. Każda z nich trafiła bowiem na listę najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie w naszym kraju.

23.09.2023
14:15
john wick amazon prime video the continental
REKLAMA

Prime Video to królestwo "Johna Wicka". W ramach subskrypcji platformy Amazona możemy już obejrzeć wszystkie odsłony serii, w tym najnowszą czwartą, która do niedawna dostępna była jedynie za dodatkową opłatą. To jednak nie wszystko, bo w miniony piątek w serwisie zadebiutował serialowy spin-off filmów z Keanu Reevesem: "The Continental".

W serialu nie ma co prawda szans na pojawienie się samego Johna Wicka, bo "The Continental" to prequel osadzony w Nowym Jorku lat 70. Możemy w nim jednak zobaczyć młodego Winstona Scotta, dążącego do przejęcia władzy w tytułowym hotelu. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a nieobecność Keanu Reevesa z nawiązką wynagradza nam Mel Gibson.

Na Spider's Web dużo piszemy o Johnie Wicku:

REKLAMA

Amazon Prime Video - John Wick rządzi na platformie

Chociaż Keanu Reevesa w "The Continental" nie uświadczymy, użytkownicy Prime Video postanowili się odpowiednio przygotować do premiery serialu. Korzystając z okazji, zaczęli robić sobie maratony wszystkich części "Johna Wicka", które wywindowali na wysokie miejsca na liście najpopularniejszych tytułów platformy dostępnych w naszym kraju. Na pierwszej pozycji rządzi bowiem czwórka, podium zamyka jedynka, a tuż za nią znalazła się trójka i dwójka.

John Wick 4 - Amazon Prime Video

Osoby, które z "Johnem Wickiem 4" zetknęły się po raz pierwszy za sprawą właśnie Prime Video, mogły doznać szoku, oglądając jego zakończenie. Zachowajcie jednak spokój. Przecież nie zabija się kury znoszącej złote jaja, a film zarobił więcej od poprzednich części. Na razie jednak nie wiadomo kiedy (bo twórcy już robią do niej podchody) piątka miałaby powstać, ale mamy pewność, że granego przez Keanu Reevesa zobaczymy w kolejnym spin-offie serii, czyli "Ballerinie" z Aną de Armas.

Więcej o przyszłości "Johna Wicka" przeczytacie na Spider's Web:

Między zachwytami nad kolejnymi częściami "Johna Wicka" użytkownicy Prime Video ciągle chętnie sięgają po 2. sezon "Koła czasu". Serial fantasy okupuje drugą pozycję listy najpopularniejszych tytułów na platformie Amazona, dzieląc tym samym serię filmów akcji. Musi jednak pogodzić się ze spadkiem zainteresowania, bo za dwa tygodnie w serwisie zadebiutuje jego finał, a w międzyczasie w usłudze pojawi się jeszcze "Gen V". Spin-off "The Boys" z pewnością odwróci od niego część uwagi.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu:

 1. John Wick 4
 2. Koło czasu
 3. John Wick
 4. John Wick 3
 5. John Wick 2
 6. Wilderness
 7. Rytuał śmierci
 8. Schronienie
 9. Daleko od domu
 10. Pora odkupienia
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA