REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Another World - legenda gier action-adventure powraca

16.11.2006
14:52
REKLAMA

Czy mówi Wam coś nazwisko Eric Chahi? Starsi gracze zapewne nie
mają problemu ze skojarzeniem tego nazwiska z jedną z
najgłośniejszych gier w historii, obsypaną nagrodami "Another
World".

REKLAMA

IQ Publishing z przyjemnością informuje, że z okazji 15-lecia powstania gry na Polski rynek trafi jej edycja kolekcjonerska, w bardzo atrakcyjnej cenie 29,90 zł.

Historia "Another World" opowiada o pewnym naukowcu, który trafia do innego świata, po tym jak w trakcie jednego z eksperymentów dochodzi do nieoczekiwanych komplikacji. Jest to gra z gatunku action-adventure. "Another World" przeszła do historii nie tylko ze względu na wspaniałą fabułę, bogatą w liczne zwroty akcji, ale również jako pierwsza gra, która w całości została wykonana wektorowo, dając jej twórcy nowe możliwości. Gra została wydana między innymi na komputery PC, Amiga, ATARI ST oraz konsole Sega Genesis, czy SNES. Dzieło Erica Chahi zebrało mnóstwo świetnych recenzji na całym świecie, serwis MobyGames zaś okrzyknął ją dosową grą wszech czasów.

Nowa wersja "Another World" to przede wszystkim odświeżona grafika, teraz w pełnym HD - wybór rozdzielczości od oryginalnej 320x200 do aż 2048x1536! To także zremasterowane dźwięki oraz muzyka. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej. W pudełku z grą znajdzie się między innymi obszerna instrukcja, zawierająca wiele niezwykle interesujących informacji i grafik. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup "Another World" otrzymają ekskluzywną pocztówkę z podpisem Erica Chahi, oryginalny soundtrack stworzony przez JF Freitasa oraz 20 minutowy dokument o powstawaniu gry! I to wszystko za jedyne 29,90 zł!

REKLAMA

Więcej informacji na temat "Another World - 15th Anniversary Edition" oraz data premiery zostaną podane wkrótce.

Informacja prasowa IQ Publishing

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA