REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Castle Crashers 50% taniej na Steamie

„Castle Crashers” jest jedną z fajniejszych (to najlepsze słowo) gier ostatnich lat. Jeszcze do 18 lutego kupimy ją o 50% taniej na Steamie.

15.02.2013
13:47
Castle Crashers 50% taniej na Steamie
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja studia The Behemoth najpierw pojawiła się w Xbox Live i podbiła serca graczy. Konwersja na PlayStation 3 i PC była więc kwestią czasu. Gracze komputerowi czekali parę lat, ale nareszcie w ubiegłym roku „Castle Crashers” zadebiutowało na Steamie. Dzisiaj w promocji kosztuje zaledwie 20 zł, co stanowi ogromną okazję.

Grę cechuje bardzo przyjemna rysunkowa oprawa wizualna, oferująca pomysłowe lokacje: jaskinie, łąki, pustynia czy nawet statek obcych. Dzięki niej „Castle Crashers” nigdy się nie zestarzeje. Sama rozgrywka oferuje świetną zabawę, zwłaszcza jeśli mamy towarzyszy do gry. Polega ona na tym, że przemierzamy (sami lub z kompanami) kolejne dwuwymiarowe poziomy i stawiamy czoła wrogom. Wpleciono tu jednak pewne elementy RPG, możemy bowiem wedle uznania rozwijać umiejętności naszego bohatera, takie jak siła, obrona lub magia. Nie zabrakło przy tym różnorodnej broni (ponad 40 rodzajów), którą wykorzystamy do pokonania zwykłych przeciwników, ale i imponująco wyglądających bossów.

REKLAMA

Grze atmosfery dodaje przyjemna muzyka i spora dawka humoru. Jest tu pełno zabawnych sytuacji i scenek, co nadaje lekkiego klimatu. Najprzyjemniej gra się z innymi, gdy wspólnie atakujemy ogromnego bossa, staramy się zebrać przedmiot przed kolegą lub kiedy, litując się nad danym nieborakiem, przywracamy go do zdrowia. W pojedynczej zabawie „Castle Crashers” traci sporo ze swojej magii, lecz i tak dostarcza dobrej rozrywki.

Za niecałe 20 zł dostajemy wciągającą, zabawną i ładną produkcję najlepszą do zabawy ze znajomymi. Bardziej opłacalne wydaje się więc kupno czterech kopii „Castle Crashers” (jedna dla nas, a trzy dla przyjaciół) w promocyjnej cenie wynoszącej około 56 zł. Tak czy inaczej, warto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA