REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cenega Poland nawiązuje współpracę z firmą Activision.

12.04.2007
20:05
REKLAMA

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym
rozpoczęła współpracę z wiodącym, zachodnim wydawcą gier
komputerowych - firmą Activision.

REKLAMA

Na mocy rozpoczętej współpracy katalog wydawniczy firmy Cenega Poland poszerzył się o przełomową multiplayerową grę akcji studia Splash Damage oraz id Software- Enemy Territory: Quake Wars. Produkcja powstająca przy współpracy legendarnych twórców serii Doom i Quake - firmy id software - pozwoli graczowi wziąć udział w zaciętych pojedynkach pomiędzy inwazyjnymi siłami złowrogiej rasy Strogg, a armią ludzi.

Doświadczenie zdobyte przy produkcji doskonałego dodatku Enemy Territory do gry Return to Castle Wolfenstein gwarantuje, że rozgrywka w Quake Wars stać będzie na najwyższym poziomie, a przełomowe rozwiązania technologiczne (m.in. system MegaTexture) powodują, że produkcja studia Splash Damage wyznaczać będzie nowe granice w grach typu FPP.

"Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak renomowanym wydawcą, jakim jest Activision" stwierdził dyrektor generalny Cenega Poland, Piotr Jabłoński. "Doskonała gra FPP, jaką niewątpliwie będzie Enemy Territory: Quake Wars doskonale nadaje się na tytuł inaugurujący współpracę obu firm."

REKLAMA

Bliższe informacje o dacie i szczegółach wydania gry w Polsce zostaną ujawnione wkrótce, jednak już dziś Cenega Poland może potwierdzić, że gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA