REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną - premiera już dzisiaj!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że dziś swoją premierę majądwa hity - strategia Cezar IV i gra akcji Scarface: Człowiek z blizną.

24.11.2006
13:13
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Cezar IV to kontynuacja kultowej serii strategii ekonomicznych. Do twoich obowiązków będzie należeć m.in. rozbudowa i zarządzanie miastem, jego obrona oraz kontrola finansów. Wraz z postępami będziesz się wspinać po szczeblach władzy, aż na sam cesarski tron! Nowa gra wprowadza do serii przełomową grafikę 3D i poszerzoną, względem poprzednich tytułów, kontrolę nad różnymi aspektami starożytnego miasta. Dodatkowo do gry została dołączona płyta z trzecią częścią Cezara.

REKLAMA

Scarface: Człowiek z blizną jest komputerową adaptacją kultowego filmu Briana De Palmy z niezapomnianą kreacją Ala Pacino. Tytuł przedstawia losy Tonego Montany, kubańskiego emigranta, który w USA zbudował wielkie narkotykowe imperium. W końcówce filmu główny bohater ginie podczas strzelaniny w swojej posiadłości. Fabuła gry ujawnia jednak, że Tony przeżył i powraca do Miami, by dokonać krwawej zemsty.

REKLAMA

Cezar IV został wydany w pełnej polskiej, a Scarface: Człowiek z blizną w kinowej polskiej wersji językowej. Cena sugerowana obu tytułów została ustalona na 99,90 zł. Gry objęte są dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA