REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Civilization III: Złota Edycja w serii Kolekcja Klasyki - już 8 grudnia!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z nieukrywaną radością informuje, iż już 8 grudnia seria Kolekcja Klasyki wzbogaci się o jeszcze jedną, wyjątkową grę.

24.11.2006
21:42
Rozrywka Blog
REKLAMA

Będzie nią premierowe, polskie wydanie kultowej strategii Sid Meier's Civilization III: Złota Edycja firmy Firaxis Games.

REKLAMA

To unikatowe wydanie Civilization III zawiera:

- Podstawową wersję Civilization III - jednej z najlepiej ocenianych strategii wszech czasów (88,7% na Gamerankings.com, 90/100 na Metacritics.com), stworzoną przez człowieka-legendę branży gier komputerowych - Sida Meiera.
- Civilization III: Conquest - w niej m.in.: 8 nowych cywilizacji i kampanii oraz zupełnie nowe, ulepszone funkcje edytora.
- Civilization III: Play the World - umożliwiający grę w Internecie z graczami z całego świata w zróżnicowanych trybach takich jak: Eliminacja, Król Wzgórza czy też Dominacja.
- Zestaw ekskluzywnych materiałów dodatkowych zawierający, m.in.: motywy muzyczne z gry w formacie mp3, artworki, plakaty, tapety, oraz wywiady z twórcami.

Ten wyjątkowy zestaw Civilization III: Złota Edycja w polskiej wersji językowej to wymarzony prezent na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dla każdego miłośnika gier komputerowych. Poniżej prezentujemy przykładowe obrazki z polskiej wersji językowej:

REKLAMA

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy przekazać w ręce polskich graczy unikatowy zestaw Civilization III: Złota Edycja. Bez wątpienia jest to jeden z największych i najważniejszych tytułów w historii firmy Cenega Poland. Na potrzeby tej edycji przetłumaczyliśmy prawie 2,5 tysiąca stron tekstu. Gra przeszła gruntowne testy, aby oddać w ręce graczy najwyższą możliwą jakość. Biorąc pod uwagę liczbę różnych kampanii, cywilizacji, różnorodnych scenariuszy i rozbudowanych możliwości edycji, jesteśmy przekonani, że Civilization III: Złota Edycja to wspaniała zabawa na wiele miesięcy dla każdego fana strategii i gier komputerowych w ogóle. Dodatkowo wydanie Civilization III: Złotej Edycji jest wspaniałym podsumowaniem roku dla serii Kolekcja Klasyki. Od dnia premiery w maju 2006 wydaliśmy łącznie 32 doskonałe tytuły. Wprowadziliśmy zupełnie nową jakość na polu serii wydawniczych, wspominając chociażby o wydawaniu naprawdę kultowych i oczekiwanych przez graczy tytułów, "antologiach" czy też dokładaniu kompletnych i profesjonalnych poradników przejścia gier. Wszystkich miłośników serii Kolekcja Klasyki mogę jednocześnie zapewnić, że na przyszły rok szykujemy wiele nowych wspaniałych gier i licznych atrakcji z nimi związanych" - powiedział Konrad Rawiński, Brand Manager serii wydawniczych Cenega Poland.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA