REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cyfrowe Giermasze przestały się podobać?

Na to wygląda. Cdp.pl zaczyna zjadać własny, promocyjny ogon, serwując wciąż te same tytuły, w tych samych, bądź bardzo zbliżonych cenach.

18.06.2013
5:12
Cyfrowe Giermasze przestały się podobać?
REKLAMA
REKLAMA

Miejmy jasność – Cyfrowy Giermasz to świetna okazja, aby zaoszczędzić parę, paręnaście lub nawet parędziesiąt złotych, nadrobić zaległości i uzbroić się po zęby na nadchodzący sezon ogórkowy. Promocje zawsze będą mile widziane, bez względu na powtarzalność odchudzonych z ceny tytułów.

guild wars cyfrowy giermasz

Niestety, w ostatnim czasie CDP serwuje na Giermaszu non stop te same produkcje. Schemat wygląda następująco – paczka Guild Wars wraz z dodatkami, paczka gier od upadłego THQ, strategie z fenomenalnej serii Total War oraz twory spod znaku Obcego, z Binary Domain i polskim Hard Reset w tle. Po pewnym czasie grupy ulegają wymieszaniu, serwując po tytule z każdego zbioru. Cykl zaczyna się na nowo i w ręce graczy ponownie trafiają te same produkcje, w tych samych, bądź bardzo podobnych cenach. Kiedy widzę nowy Cyfrowy Giermasz na horyzoncie, mam ochotę jak najszybciej was o tym poinformować. Niestety, często po odsłonięciu kart wychodzi na to, że nie warto. Dzisiaj po raz kolejny pod młotek poszła seria Guild Wars. Chociaż hybryda MMO z RPG dla pojedynczego gracza to świetna produkcja, podobnie jak kontynuacja serii, to już trzeci raz w przeciągu trzech miesięcy, kiedy można zdobyć flagową produkcję NCsoftu na Giermaszu. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Czy mogłoby być ciekawiej? Na pewno.

artifex mundi cdp
REKLAMA

Cyfrowy Giermasz to kapitalna formuła i jeszcze lepsze promocje. Z drugiej strony, ile razy można robić porządki w wirtualnych magazynach, oferując nam te same tytuły? Wnosząca powiew świeżości wydaje się najnowsza promocja Cdp.pl. Za połowę pierwotnej wartości nabędziecie wszystkie największe tytuły rodzimego Artifex Mundi – znanych bardziej za granicą niż w Polsce twórców gier przygodowych „point & click”. Jeśli nie znacie ludzi, warto przeczytać ten wywiad. Warto również zapoznać się z samymi produkcjami Polaków, choć muszę przyznać, że na smartfonach i tabletach spisują się znacznie lepiej, niż na komputerach osobistych. Profil Artifex Mundi jest idealnie skrojony dla potrzeb mobilnego gracza, natomiast same gry stoją na przyzwoicie wysokim poziomie. Ekipa z Zabrza króluje na Windows Store i mam nadzieję, że taki stan rzeczy będzie trwać jak najdłużej.

Cdp.pl – działaj!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA