REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Czas zacząć się bać - Manhunt 2 nadchodzi

Tak jak wiidzicie w tytule - oficjalnie zapowiedziano kontynuację Manhunta. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że Rockstar obok w wersji na platformy Sony (PS2 i PSP) planuje również wypuścić edycję dla… Wii. Przy okazji ruszyła też oficjalna strona gry.

08.02.2007
14:59
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Z jednej strony jest to z pewnością wiadomość "budująca". Od lat platformy Nintendo były kojarzone z zabawkami dla dzieci i dobrze by było raz na zawsze z tym zerwać - Manhunt to spory krok w tym kierunku. A jest przecież jeszcze Godfather i Scarface, o którym na GC mowy nie było.

To jednak jedna strona medalu. Nie raz pewnie zastanawialiście się, jak developerzy będą pokazywać co "ostrzejsze" sceny, gdy grafika sięgnie po poziom fotorealizmu. Teraz, gdy mamy Wii - warto się zastanowić co z kolei nas czeka, gdy danemy developerowi wpadnie do głowy by wydać wyjątkowo brutalny tytuł właśnie na nowy system Nintendo. Wyobrażacie sobie jak wykonujecie wybrane "specjały" z Manhunta… z pomocą własnych rąk? Na przykład - dokładnie przekładacie w łapach Wiilota i gruchę niczym worek foliowy na głowie ofiary? Albo siekacie przeciwnika kawałkiem szkła, wykonując zamachy własną ręką? Brrr. Pomijając już samą nagonkę mediów (Jack Thompson już może zacierać łapy) - ja przynajmniej - zdecydowanie nie chciałbym grać w coś takiego. Choć, prawdę mówiąc, nawet przy "normalnym" sterowaniu, Manhunt nigdy raczej mnie nie grzał - bo powiedzcie sami, czy prócz ciekawej historii, było tam coś wartego większej uwagi?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA