REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Batman i Superman jak Pokemony - darmowe DC Legends trafiło na Androida i iOS

DC Legends to nowa gra na licencji Detective Comics - wydawcy, który posiada prawa do takich herosów jak Batman, Superman, Aquaman, Flash czy Wonder Woman.

09.11.2016
15:30
Darmowe DC Legends - Batman i Superman zbierani jak Pokemony
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja zdaje się czerpać garściami z konkurencyjnego Marvel Future Fight. Zasada rządząca DC Legends jest banalnie prosta - najpierw zbieramy herosów ze świata komiksów DC, a potem napuszczamy ich na grupy innych herosów, tocząc turową walkę z wykorzystaniem specjalnych umiejętności.

DC Legends posiada przy tym silny moduł RPG

Każda zdobyta, zebrana, wygrana bądź kupiona postać musi być rozwijana. Z walki na walkę zamaskowani bohaterowie stają się potężniejsi, a my możemy ich wyposażać w nowe umiejętności, a także rozwijać statystyki. Coś jak w Pokemonach. Tyle tylko, że zamiast Blastoise’a to Aquaman strzela strumieniem wody.

REKLAMA

Nikogo nie zdziwi, że DC Legends skupione jest wokół mikro-transakcji. Ci najpotężniejsi, najbardziej rozpoznawalni bohaterowie komiksów DC mogą dołączyć do naszej kolekcji wtedy, gdy kupimy ich za prawdziwe pieniądze. Alternatywą jest wiele miesięcy żmudnego, powtarzalnego, blokowanego przez wewnętrzny system grania.

Darmowe DC Legends pobierzecie z Google Play oraz iTunes App Store, korzystając z poniższych odnośników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA