REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Drugi dzień wyprzedaży na Xbox Live. Tym razem rządzą Assasyni!

Trwa festyn przecen na Xbox Live. Drugi dzień akcji promocyjnej dostarczył graczom nowych zgryzot. Świetna seria Assassin’s Creed jest do wzięcia za połowę ceny! Skąd na to wszystko brać pieniądze?!

28.02.2013
4:05
Drugi dzień wyprzedaży na Xbox Live. Tym razem rządzą Assasyni!
REKLAMA

Przypomnijmy, że wczoraj do nabycia były tanie jak barszcz gry z serii Halo, natomiast przed nami jeszcze cztery długie dni i wciąż pół setki przecenionych gier. Tymczasem skupmy się jeszcze na dzisiejszym bohaterze, czyli czterech częściach serii zakapturzonej legendy.

REKLAMA

Microsoft sprzedaje Assassin’s Creed za 49,99 zł, Assassin’s Creed II w tej samej cenie, Assassin’s Creed: Brotherhood za 79,99 zł i nieco taniej Assassin’s Creed Revelations, za które trzeba wyłożyć 69,99 zł. Można już płakać ze szczęścia, tym bardziej, że w całym okresie cenowego eldorado do nabycia jest więcej świetnych tytułów. Oto lista zapasowa:

REKLAMA

BioShock – 24,99 zł
Call of Juarez – 14,99 zł
Dirt 2 – 49,99 zł
Kane & Lynch: Dead Men – 24,99 zł
The Darkness – 24,99 zł
Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 – 14,99 zł
Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas – 14,99 zł
Tomb Raider: Legend – 24,99 zł

I jeszcze tylko jedna, mała uwaga. Zakup Assassin’s Creed: Brotherhood i Assassin’s Creed: Revelations osobno może okazać się nieopłacalny bowiem podwójny zestaw w pudełku chodzi po mniej więcej 130 złotych. W promocji za oba powyższe tytuły trzeba zapłacić 150 złotówek. No chyba, że ktoś koniecznie chce dać te dwie dychy na zmarnowanie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA