REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

FIFA 07 w wersji na Xbox 360 w sklepach

Premiera FIFA 07 w wersji na Xbox 360 zwiastuje początek nowej generacji gier piłkarskich.

04.11.2006
11:40
Rozrywka Blog
REKLAMA

Teraz każdy zawodnik może poszczycić się zmysłem piłkarskim, jakiego nie mieliście okazji doświadczyć w żadnej dotychczasowej grze wideo. Do waszej dyspozycji oddajemy też zupełnie nową piłkę. Niezależny model fizyki gwarantuje jej realistyczne zachowanie i co się z tym wiąże - totalnie nieprzewidywalną rozgrywkę!

REKLAMA

W FIFA 07 na Xbox 360 zrezygnowano z tradycyjnego, opartego na animacji, silnika gry. Teraz za przebieg akcji odpowiada zaawansowany model fizyki oraz ogromna ilość danych. Ruch postaci jest niezwykle naturalny a oprawa graficzna prezentuje się na niespotykanym wcześniej poziomie. Zachowanie piłkarzy zależy od zupełnie nowych cech charakteru i dwa razy większej liczby atrybutów. Nie ma takiej możliwości, by dwóch zawodników ruszało się na boisku w identyczny sposób. Wirtualni piłkarze zachowują się dokładnie tak, jak sportowcy podczas prawdziwych rozgrywek!

W ramach funkcji zarządzania, proces podejmowania decyzji usprawnia ogromna ilość danych. Obserwuj wyniki piłkarzy i analizuj każde spotkanie, przyglądając się szczegółowym statystykom. Wcześniej dokonywałeś zmian praktycznie wyłącznie ze względu na zmęczenie zawodników. W FIFA 07 masz możliwość zmierzenia wydajności piłkarzy na boisku.

FIFA 07 na Xbox 360 to także ogrom opcji online, dzięki którym na bieżąco emocjonujesz się światem piłki nożnej. Wybierz ulubiony klub, przeczytaj najświeższe informacje, zobacz rezultaty spotkań i dowiedz się co w trawie piszczy.

REKLAMA

Prosta w obsłudze, trudna w mistrzowskim opanowaniu - właśnie taka jest FIFA 07 na Xbox 360!

Informacja prasowa EA Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA