REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Finał Mistrzostw Polski FIFA 07 w najbliższy weekend w Warszawie

21.11.2006
14:07
REKLAMA

Wielki finał Mistrzostw Polski FIFA 07 już w najbliższy weekend w
warszawskim centrum handlowym Promenada Warszawa.

REKLAMA

26 listopada (niedziela) odbędzie się wielki finał Mistrzostw Polski FIFA 07. W warszawskim Centrum Handlowym Promenada będzie miała miejsce ostatnia impreza eliminacyjna oraz rozgrywki finałowe. W imprezie będą uczestniczyć piłkarze Legii Warszawa a atmosferę piłkarskiej rywalizacji podgrzewał będzie legendarny komentator sportowy - Dariusz Szpakowski!

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zagrania w FIFA07 na najnowszej konsoli nowej generacji - XBOX360. Każdy chętny będzie miał szansę zapoznania się zarówno z nowoczesną platformą XBOX360 jak i możliwościami wizualnymi jakie oferuje.

Mistrzostwa Polski FIFA 07 składają się z sześciu imprez eliminacyjnych w największych miastach Polski oraz eliminacji centralnych i wielkiego finału w Warszawie. W trakcie eliminacji wyłaniane są 3 najlepsze osoby w regionie, które otrzymują atrakcyjne nagrody i są uprawnione do reprezentowania swojego miasta w finale.

Ostatecznie, turniej zakończy się w dniu 26 listopada 2006 r. w C.H. Promenada w Warszawie, (na terenie lodowiska). Osoby, którym nie uda się zakwalifikować do wielkiego finału podczas eliminacji lokalnych, będą mogły w tym dniu spróbować swoich sił ponownie. 3 najlepszych graczy utworzy Reprezentację Polski FIFA 07 i 9 grudnia wyjedzie na międzynarodowe rozgrywki FIFA Interactive World Cup do Amsterdamu.

REKLAMA

Zwycięzca tegorocznej edycji FIWC zdobędzie tytuł Interaktywnego Piłkarza Roku FIFA 2006 i zostanie zaproszony na uroczystą galę Piłkarz Roku FIFA, która odbędzie się 18 grudnia tego roku w Zurychu. Ponadto, po raz pierwszy w historii turnieju FIFA Interactive World Cup, przyznana zostanie nagroda pieniężna - 20,000 dolarów!

Informacja prasowa EA Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA