REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Games Party - cykl imprez dla graczy!

30.08.2006
11:56
REKLAMA

9 września br., w turnieju Battlefield 2 Infantry do wygrania m.in.
19" monitor BenQ, nagrywarki DVD BenQ DW1655Lightscribe. Nagroda
główna 1.000 zł.

REKLAMA

Warszawa, sierpień 2006 - 9 września 2006 r. (sobota), w warszawskim centrum rozrywki "Hula-Kula" (Warszawa, ul. Dobra 56/66, podziemia Biblioteki Uniwersyteckiej) odbędzie się pierwsza z cyklu imprez pod nazwą (V)GAMES PARTY połączona z turniejem Battlefield 2 Infantry. W kolejnych edycjach imprezy odbędą się kolejne turnieje w PREY (23 września 2006), Battlefield 2142, FIFA 07, Need for Speed Carbon, PES6.

Na 24 wysokiej klasy komputerach i monitorach BenQ, rozegrany zostanie turniej w trybie Infantry (4 vs 4) prowadzony i komentowany przez znawców gry Battelfield. Komputery umieszczone będą w oddzielnej sali konferencyjnej. Podłączony do spectatora system wizyjny umożliwi oglądanie rozgrywek wszystkim gościom w centrum "Hula-Kula". Do dyspozycji oczekujących na swoją rozgrywkę będą tory bowlingowe, bilard, dart i inne atrakcje centrum Dodatkową niespodzianką będzie kilkanaście stanowisk PS2 wraz z grami

Turniej składać się będzie z dwóch części:

- eliminacyjnej, rozgrywanej w godzinach 11.00-18.00, w której może wziąć udział każdy chętny.

- finałowej, rozgrywanej w godzinach 18.00-24.00, w której wezmą udział najlepsi gracze z eliminacji oraz zaproszone najlepsze teamy z całej Polski.

REKLAMA

W czasie trwania imprezy odbędą się liczne konkursy i atrakcje dla przybyłych. Zebrani będą świadkami m.in. reaktywacji ZBOWiDu, organizacji kombatanckiej, do której "wcieleni" zostaną osoby zasłużone dla gamingu. Kolejnym ważnym punktem programu będzie prelekcja o historii i wpływie Battlefielda na współczesną historię gamingu w wykonaniu graczy. Organizatorzy przygotowali mnóstwo wspominek, relacji, zdjęć, pamiątek.

Informacja prasowa

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA