REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gears of War - najbardziej oczekiwana gra na Xboksa 360 już dzisiaj!

17.11.2006
11:18
REKLAMA

Wszystkim posiadaczom next-genowej konsoli Xbox 360 mamy
przyjemność przypomnieć, że premiera najbardziej oczekiwanej gry
roku - Gears of War - stała się faktem!

REKLAMA

Wcielasz się w postać Marcusa Fenixa - zbrodniarza wojennego odsiadującego swoje grzechy w obskurnym więzieniu. Gra rozpoczyna się bardzo wartko - z ciemniej, nieprzyjemnej celi wyciąga Cię kumpel z odległych czasów, niejaki Dominic "Dom" Santiago. Nie ma czasu na podziękowania i uściski - od razu w ręce dostajesz broń i wyruszasz na front.

Zaawansowany system korzystania z osłon terenu daje ogromne możliwości taktyczne, lawirowania między kolejnymi osłonami. Wszystkie zagrywki wykonujesz intuicyjnie, przy użyciu jednego klawisza - A. Podbiegasz do murku i "przyklejasz się" do niego. Możesz przemieszczać się wzdłuż osłony i wychylać, ostrzeliwując przeciwników, ew. wyskoczyć "na szczupaka", przeskoczyć przez murek lub płynnie przebiec do kolejnej osłony (pokazują się ikonki akcji w zależności od wychylenia gałki). Miasto atakowane przez najeźdźców - złowrogą rasę okrutnych Locustów - zdobywasz metr po metrze, przeprowadzasz ataki flankowe, często bronisz się osaczony przez falowo nacierających wrogów.

W trakcie potyczek Twoi towarzysze broni przebiegają między osłonami, wspierają Ciebie oraz osłaniają siebie nawzajem, są non stop w ruchu, dzięki czemu akcja jest bardzo dynamiczna. Również przeciwnicy są piekielnie inteligentni: skutecznie korzystają z osłon, wychylają się zza węgła, kombinują. Convenanci z Halo mają solidną konkurencję! Na szczęście Ty i Twoi towarzysze jesteście uzbrojeni po zęby - pokaźny arsenał broni sprawi, że nie będziesz musiał się obawiać o niepowidzenie misji ratowania ludzkości zamieszkującej planetę Sera.

Gears of War korzysta z najnowszego silnika graficznego Epic Games, znanego pod nazwą Unreal Engine 3. Dzięki doświadczeniu developera oraz możliwościom nowej konsoli Microsoftu obejrzysz widowisko, o jakim nie zapomnisz. Przepiękny bump-mapping, feeria barw, zapierające dech w piersiach scenerie przygotowane z estymą, niesamowitym naciskiem na najdrobniejsze szczegóły, a w dodatku niezwykle klimatyczne, sugestywne. Właśnie nastała nowa jakość w dziedzinie generowanej grafiki - nie przegap okazji, zobacz to na własne oczy! I spróbuj uwierzyć w to, co zobaczysz!

Gra oferuje ponadto długie godziny niesamowicie intensywnej zabawy w Internecie dzięki zróżnicowanym trybom: kooperacja, team deathmatch i inne sprawią, że oszalejesz na punkcie Gears of War! Do rozgrywki sieciowej wymagane są: Xbox Live Gold oraz łącze internetowe.

Gears of War to prawdziwa uczta dla wielbicieli dobrych strzelanin, w której nie brakuje jadła i napitku w postaci czystej zabawy. Uwaga! Z uwagi na sceny przemocy oraz niewybredny język gra dozwolona jest od lat 18!

REKLAMA

Gears of War dostępna jest w cenie 259,90 zł.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA