REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gothic 3 już w sprzedaży

03.11.2006
13:54
REKLAMA

Na ten dzień czekał każdy fan gier RPG! W dniu dzisiejszym ma
miejsce oficjalna premiera gry Gothic 3!

REKLAMA

Gothic to najpopularniejszy w Polsce cykl komputerowych gier role-playing. Po czterech latach od ukazania się kultowej już drugiej części gry, mamy ogromną przyjemność zaprezentować najnowszą, długo oczekiwaną trzecią odsłonę słynnej serii Gothic!

Gra Gothic 3 i jej polska edycja to:

- Wspaniała gra RPG z ogromnym światem (trzykrotnie większym niż w Gothic II), fascynującą fabułą, gwarantująca ponad 50 godzin wspaniałej przygody!
- Ekskluzywne wydanie, w którego skład m.in. wchodzą: gra Gothic 3 na płycie DVD, dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry, drukowane na papierze kredowym i w kolorze instrukcja do gry oraz mini poradnik, a także mapa świata gry. Wszystko to zapakowane w doskonałej jakość pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep oraz pokrytą specjalną farbą i tłoczeniami.
- Gwarancja najwyższej jakości - polska edycja została wydana w wersji 1.08, czyli zawiera dwa najnowsze uaktualnienia, które wprowadzają ponad 100 poprawek do gry. Dzięki temu każdy polski fan gry ma pewność, że otrzymuje produkt dopracowany i zapewniający bezproblemową, wspaniałą zabawę.
- Profesjonalna, pełna polska wersja językowa z rewelacyjną kreacją Bezimiennego, a także lidera zespołu "Wilki", Roberta Gawlińskiego.

REKLAMA

Gra Gothic 3 została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 PLN. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt. W każdym pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA