REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gothic 3 - najbardziej oczekiwana gra RPG już jutro w sprzedaży

02.11.2006
17:02
REKLAMA

Już tylko godziny dzielą nas od premiery Gothic 3 - bez wątpienia
najbardziej oczekiwanej gry RPG roku!

REKLAMA

Polska edycja, jak już informowaliśmy, będzie pod każdym względem wyjątkowa. Gothic 3 PL będzie zawierał wszystkie najnowsze poprawki zapewniające najwyższą jakość zabawy. Co więcej, sama gra będzie wydana w bardzo ekskluzywny sposób. W skład zestawu wchodzi m.in. płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3, mini poradnik, mapa świata, kolorowa instrukcja, a wszystko to zapakowane w doskonałej jakość pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep oraz pokrytą specjalną farbą i tłoczeniami.

To jednak nie wszystko! Z radością informujemy, że ci, którym z różnych powodów nie udało się zamówić Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3, dostaną jeszcze jedną okazję. Już dziś, po godzinie 16:00 do sprzedaży w sklepie gram.pl trafią egzemplarze z niepotwierdzonych zamówień.

REKLAMA

Gra Gothic 3 zostanie wydana już jutro, w pełnej polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 PLN. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA