REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gra "Coffee Break" powędrowała do tłoczni

Gra "Coffee Break", będąca symulacją biurowego życia, właśnie trafiła do tłoczni. Jest to znak, iż już w tym tygodniu produkt ten znajdzie się na sklepowych półkach.

27.11.2006
16:34
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

W "Coffee Break" gracz wciela się w jednego z 2 bohaterów pracujących w jednym ze zwyczajnych biur, jakich wiele na świecie, i ma przed sobą szereg zadań do wykonania. Chociaż to miejsce pracy jest normalne tylko z pozoru, ponieważ dzieją się tu czasami przedziwne rzeczy. Na porządku dziennym jest robienie kawałów szefowi, kłótnie z klientami, czy opuszczanie ważnych spotkań pod byle pretekstem. Flirty z recepcjonistką czy kradzież pieniędzy z firmowego sejfu również nie należą do rzadkości. Jak w każdym biurze tutaj także jest jedno miejsce, gdzie plotki unoszą się w powietrzu i każdy z przyjemnością zwierza się ze swoich prywatnych spraw… mowa oczywiście o kącie, gdzie stoi automat do kawy. I jak tu pracować w takich warunkach?

REKLAMA

Podejmij towarzyskie wyzwanie i daj się poznać w biurze jako ten najbardziej zaradny facet, z którym zawsze można pogadać przy małej czarnej. "Coffee Break" rozbawi każdego. Poznawanie nowych przyjaciół, ich zainteresowań i problemów to świetna zabawa. Gra powstała na bazie bardzo popularnego serialu "Camera Cafe" i pod względem dawki humoru nie odbiega od swojego telewizyjnego pierwowzoru.

REKLAMA

"Coffee Break" ukaże się w polskiej wersji tekstowej. Sugerowana cena detaliczna gry wyniesie 59,90 zł.

Informacja prasowa IQ Publishing

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA