REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Wieje nudą na imprezie? Najlepsze gry na sylwestra 2017/2018, do których wystarczy smartfon

Czasami goście na noworocznej imprezie potrzebują dodatkowej atrakcji, aby się rozkręcić. Pomóc mogą świetne imprezowe aplikacje, do których wystarczy sam smartfon. Oto najlepsze gry na sylwestra, jakie udało mi się znaleźć.

31.12.2017
16:00
Najlepsze gry na sylwestra 2017/2018, do których wystarczy smartfon
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli gospodarz posiada w domu konsolę lub gamingowy komputer, jest z górki. Można uruchomić nowego Tekkena, FIFĘ lub jakikolwiek inny kanapowy hit, który zaangażuje gości oraz sprawi, że osoby lepiej się poznają. Gorzej, gdy brakuje takiego sprzętu. Na szczęście smartfony również można zamienić w platformy imprezowych gier. Ba, nawet lepszych i ciekawszych niż na PlayStation czy Xboksie.

Evil Apples - najlepsza podróbka Cards Against Humanity

Cards Against Humanity to rewelacyjna gra karciana, która szturmem zdobyła rynek. Jest niepoprawna politycznie i obyczajowo, opływa czarnym humorem, a do tego można ją pobrać i wydrukować zupełnie za darmo. Jeżeli jednak nie macie pod ręką odpowiedniego sprzętu, wystarczy darmowa aplikacja Evil Apples. Ta jest niczym innym jak przeniesieniem Cards Against Humanity na ekran smartfonu. Przygotujcie się na masę śmiechu.

Boundem - zatańcz z kimś przy pomocy smartfonu

Akurat ta aplikacja jest płatna, ale obiecuję wam, że warta zakupu. Boundem to jedyna w swoim rodzaju produkcja, która łączy dwoje osób za pomocą… tańca. Partner i partnerka dotykają jednego smartfonu, a następnie wykonują ruchy sugerowane na ekranie. Może brzmieć to topornie, ale niesamowicie sprawdza się w praktyce. Świetny pomysł na zabawę, kiedy czujemy, że coś wisi w powietrzu. Mocno zbliża.

Escape Team - zabierz gości do wirtualnego Escape Roomu

Ta produkcja jest bardzo ciekawą próbą przeniesienia znajomych do wirtualnego Escape Roomu. Escape Team opiera się na kooperacji oraz wspólnym rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek. Pamiętajcie tylko, żeby wyposażyć się dodatkowo w kartki papieru, nożyczki, taśmę oraz coś do pisania. Aplikacja zmusza bowiem do kombinowania, robienia szkiców i myślenia poza schematami. Chcesz wiedzieć, kto jest najbystrzejszy w towarzystwie? Zacznij od tej gry.

Party Doodles - kalambury na małym i wielkim ekranie

Rysować każdy może, ale nie każdy powinien. Właśnie takie były moje wnioski po tym, jak sam przetestowałem Party Doodles w towarzystwie. Aplikacja to rozbudowane kalambury. Posiada świetny system grupowej rywalizacji. Do tego obszar tablicy można zrzucić ze smartfonu na ekran telewizora, dzięki czemu ten będzie widoczny dla każdego uczestnika zabawy.

Spaceteam - wspólnie uniknijcie kosmicznej katastrofy

REKLAMA

Najwyższy stopień alarmu. Gigantyczne zagrożenie. No i masa kontrolek, przełączników oraz suwaków, które nie wiadomo, co robią. We Spaceteam razem z grupą znajomych udajecie członków kosmicznej załogi, która próbuje wyjść z tarapatów. Nie jest to łatwe, ponieważ początkowo żaden z was nie ma odpowiedniej wiedzy na temat obsługi futurystycznego sprzętu. Jest za to masa śmiechu, o ile posiadacie naturę geeka lub nerda. Jeżeli tak, Spaceteam będzie świetne na przełamanie pierwszych lodów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA